Przegrana w Wałbrzychu

W rozegranym wczoraj meczu Okręgowej Ligi Trampkarza  nasz zespół nie sprostał liderowi rozgrywek i przegrał po słabym meczu z Górnikiem Nowe Miasto Wałbrzych . Fatalna passa spotkań na wyjeździe trwa , z pięciu rozegranych na obcym terenie tylko raz udało się zdobyć punkty . Mocniejsi fizycznie gospodarze grali najprostszymi możliwymi środkami . My niestety dostosowaliśmy się do przeciwnika i najprościej mówiąc zaczęliśmy się z nim kopać . Po upływie 20 minut przegrywaliśmy już 2-0 popełniając fatalne błędy w obronie . W pierwszej odsłonie meczu poważniej nie zagroziliśmy przeciwnikowi i na przerwę schodzimy ze stratą dwóch bramek . Zaraz po przerwie tracimy kolejnego gola i od tego momentu gra naszego zespołu zaczyna wyglądać trochę lepiej . Stworzyliśmy kilka sytuacji , jednak  dogodnych okazji nie wykorzystali Paweł Kucharski , Dawid Ziółkowski i Szymon Klepuszewski . Ostatnie 15 minut dobrej gry to trochę za mało na lidera , żeby myśleć o zwycięstwie na wyjeździe z liderem trzeba zagrać dobrze całe 70 .

UKS Lechia Dzierżoniów : Eliasik – Nieckarz , Kucharek , Bób , Sowa – Kinast-Duda ( 36 Włodek ) , Kucharski – Polejańczyk , Stawski , Klepuszewski .

Przegrana w Wałbrzychu