Newsy
  • Konkurs wakacyjny !!! Rozpoczęły się wakacje wielu z naszych zawodników uda się w różne cudowne i malownicze miejsca. W związku z tym Zarząd UKS Lechia ogłasza konkurs pod hasłem „ Tam gdzie Ja, [...]
  • Wiktoria – Talent Roku Miasto docenia swoich mieszkańców, także tych młodych, a gdy szczególnie sobie na to zasłużą, nie szczędzi pochwał i gratulacji. Tak też było podczas dzisiejszej sesji Rady Miejskiej. Listy gratulacyjne odebrały [...]
  • Gryf Cup – rocznik 2005 W dniu 18-01-2016 pojechaliśmy na turniej GRYF CUP, na którym nasza drużyna udowodniła, że lubi grać w piłkę nożną, a przede wszystkim grać piłką. Mimo zajęcia trzeciego miejsca jesteśmy bardzo [...]

Przegrana w Wałbrzychu

Interlinia+- ARozmiar czcionki+- Wydrukuj

W rozegranym wczoraj meczu Okręgowej Ligi Trampkarza  nasz zespół nie sprostał liderowi rozgrywek i przegrał po słabym meczu z Górnikiem Nowe Miasto Wałbrzych . Fatalna passa spotkań na wyjeździe trwa , z pięciu rozegranych na obcym terenie tylko raz udało się zdobyć punkty . Mocniejsi fizycznie gospodarze grali najprostszymi możliwymi środkami . My niestety dostosowaliśmy się do przeciwnika i najprościej mówiąc zaczęliśmy się z nim kopać . Po upływie 20 minut przegrywaliśmy już 2-0 popełniając fatalne błędy w obronie . W pierwszej odsłonie meczu poważniej nie zagroziliśmy przeciwnikowi i na przerwę schodzimy ze stratą dwóch bramek . Zaraz po przerwie tracimy kolejnego gola i od tego momentu gra naszego zespołu zaczyna wyglądać trochę lepiej . Stworzyliśmy kilka sytuacji , jednak  dogodnych okazji nie wykorzystali Paweł Kucharski , Dawid Ziółkowski i Szymon Klepuszewski . Ostatnie 15 minut dobrej gry to trochę za mało na lidera , żeby myśleć o zwycięstwie na wyjeździe z liderem trzeba zagrać dobrze całe 70 .

UKS Lechia Dzierżoniów : Eliasik – Nieckarz , Kucharek , Bób , Sowa – Kinast-Duda ( 36 Włodek ) , Kucharski – Polejańczyk , Stawski , Klepuszewski .

Przegrana w Wałbrzychu

Banner

Wiadomości z

Galerie

IMG_9861 IMG_6952 IMG_6890 IMG_7030 IMG_9834 IMG_9814

Slide backgroundSlide thumbnail
Slide background
Slide background

Nasze drużyny

Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background

Kalendarium

Kwiecień 2019
P W Ś C P S N
« mar    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930