Prezent dla naszych zawodników

Gra kontrolna

 

W ostatni dzień treningowy przed Świętami Bożego Narodzenia, zorganizowaliśmy dla naszych zawodników prezent w postaci trzygodzinnej gry z zaprzyjaźnionymi drużynami – z Pogoń Pieszyce i Bielawa "Siedem". Zawody miały charakter czysto zabawowy, a wyniki z poszczególnych meczy nie miały znaczenia. Głównym celem było nagrodzić nasze pociechy za całoroczny trud i wkład w zajęcia i oczywiście rodzicom dać satysfakcję podziwiania swoich pociech na boisku, dających z siebie wszystko to, co zdążyły się nauczyć w szkółce UKS Lechia Dzierżoniów. Chciałem podziękować dzieciom wszystkich drużyn za wkład i zaangażowanie na zawodach, oraz Trenerom i Rodzicom za kulturalne i godne naśladowania podczas dopingowania naszych pociech.

strona rocznika 2009: http://ukslechia2009.futbolowo.pl/