Newsy
  • Gratulacje dla Młodej Pary ! 23 sierpnia  2014 o godzinie 15 30 w Grodziszczu trener UKS Lechii Dzierżoniów MARCIN SOTA wypowiedział sakramentalne Tak swojej wybrance Sylwii. Szczęśliwym Nowożeńcom cała rodzina piłkarska składa najserdeczniejsze życzenia, wszelkiej pomyślności, szczęścia, [...]
  • Obozy sportowe z UKS Lechia Zgodnie z programem szkoleniowym w miesiącu sierpniu odbywają się obozy sportowe dla naszych zawodników i zawodniczek. Już pierwsze drużyny rozpoczęły przygotowania do rozgrywek. Pierwsze dwie ekipy, czyli drużyna 2002' trenera Mariusza [...]
  • Awaria Strony !!! Bardzo przepraszamy za niedogodności związane z brakiem aktywności naszej strony, ale niestety strona uległa poważnemu uszkodzeniu, które wymagały dłuższej naprawy. Dobra wiadomość jest taka, że już od dnia dzisiejszego strona [...]

Polonia Stal Świdnica JAKO CUP – rocznik 2009

Interlinia+- ARozmiar czcionki+- Wydrukuj

polonia cup

 

W dniu 04-02-2018 rozegraliśmy turniej "Polonia-Stal Świdnica JAKO CUP". Było to dla naszej grupy UKS Lechia Dzierżoniów rocznika 2009 bardzo ważny dzień.Chłopcy z grupy " Niebieskiej", pierwszy raz mogli uczestniczyć w turnieju z takimi drużynami i poczuć tą atmosferę. Doświadczenie jakie, wywieźliśmy z zawodów będzie bardzo cenne przy kolejnych zmaganiach na zawodach piłkarskich. Doświadczenie tym bardziej cenne, że mogliśmy rozegrać mecze z takimi drużynami jak KS Polkowice, Chrobry Głogów, AP Świdnica czy też gospodarz Polonia-Stal Świdnica. Mimo starań i chęci, oraz serducha nie udało się zdobyć w rozegranych meczach 3 pkt. Ale też nie było jakiś astronomicznych wyników. Brakowało nam tego, po co przyjechaliśmy, czyli ogrania i radzenia sobie z głośną atmosferą turniejową. Mimo to, wracamy z uśmiechem na twarzy, bo każda nasza pszczółka pofruwała na boisku i czasami mocno żądliła przeciwną drużynę. Na pewno mogę stwierdzić jedno, że grupa się wzmacnia, a przed "niebieskimi" już turniej 17-02-2017 w Miękini.

Oczywiście Rodzice i Opiekunowie przez wszystkie mecze swoim dopingiem dawali wiatr pod skrzydła naszym pszczółkom.

Brawo Chłopcy, brawo Rodzice i Opiekunowie.

Kadra

od lewej góra: Teodor Dzwolak ( Snickers ), Mikołaj Musiał ( Miki), Gabryś Batory ( Buncik ), Paweł Hanak ( Hani ), Szymon Gąsior ( Gąska ), Dominik Jankowski ( Domin )

od lewej dół: Szymon Węgrzyn ( Węgi ), Szymon Nowak ( Nowy ), Olek Zadrożny ( Zadzior ), Alex Szydłowski ( Szydło)

Banner

Wiadomości z

Galerie

IMG_9835 IMG_9881 2003-2004' IMG_9858 IMG_9874 IMG_6906

Slide backgroundSlide thumbnail
Slide background
Slide background

Nasze drużyny

Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background

Kalendarium

Czerwiec 2019
P W Ś C P S N
« maj    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930