Newsy
  • Konkurs wakacyjny !!! Rozpoczęły się wakacje wielu z naszych zawodników uda się w różne cudowne i malownicze miejsca. W związku z tym Zarząd UKS Lechia ogłasza konkurs pod hasłem „ Tam gdzie Ja, [...]
  • Wiktoria – Talent Roku Miasto docenia swoich mieszkańców, także tych młodych, a gdy szczególnie sobie na to zasłużą, nie szczędzi pochwał i gratulacji. Tak też było podczas dzisiejszej sesji Rady Miejskiej. Listy gratulacyjne odebrały [...]
  • Gryf Cup – rocznik 2005 W dniu 18-01-2016 pojechaliśmy na turniej GRYF CUP, na którym nasza drużyna udowodniła, że lubi grać w piłkę nożną, a przede wszystkim grać piłką. Mimo zajęcia trzeciego miejsca jesteśmy bardzo [...]

Polonia Stal Świdnica JAKO CUP – rocznik 2009

Interlinia+- ARozmiar czcionki+- Wydrukuj

polonia cup

 

W dniu 04-02-2018 rozegraliśmy turniej "Polonia-Stal Świdnica JAKO CUP". Było to dla naszej grupy UKS Lechia Dzierżoniów rocznika 2009 bardzo ważny dzień.Chłopcy z grupy " Niebieskiej", pierwszy raz mogli uczestniczyć w turnieju z takimi drużynami i poczuć tą atmosferę. Doświadczenie jakie, wywieźliśmy z zawodów będzie bardzo cenne przy kolejnych zmaganiach na zawodach piłkarskich. Doświadczenie tym bardziej cenne, że mogliśmy rozegrać mecze z takimi drużynami jak KS Polkowice, Chrobry Głogów, AP Świdnica czy też gospodarz Polonia-Stal Świdnica. Mimo starań i chęci, oraz serducha nie udało się zdobyć w rozegranych meczach 3 pkt. Ale też nie było jakiś astronomicznych wyników. Brakowało nam tego, po co przyjechaliśmy, czyli ogrania i radzenia sobie z głośną atmosferą turniejową. Mimo to, wracamy z uśmiechem na twarzy, bo każda nasza pszczółka pofruwała na boisku i czasami mocno żądliła przeciwną drużynę. Na pewno mogę stwierdzić jedno, że grupa się wzmacnia, a przed "niebieskimi" już turniej 17-02-2017 w Miękini.

Oczywiście Rodzice i Opiekunowie przez wszystkie mecze swoim dopingiem dawali wiatr pod skrzydła naszym pszczółkom.

Brawo Chłopcy, brawo Rodzice i Opiekunowie.

Kadra

od lewej góra: Teodor Dzwolak ( Snickers ), Mikołaj Musiał ( Miki), Gabryś Batory ( Buncik ), Paweł Hanak ( Hani ), Szymon Gąsior ( Gąska ), Dominik Jankowski ( Domin )

od lewej dół: Szymon Węgrzyn ( Węgi ), Szymon Nowak ( Nowy ), Olek Zadrożny ( Zadzior ), Alex Szydłowski ( Szydło)

Banner

Wiadomości z

Galerie

WP_20140803_001Tomek G DSCF9449 M. Forma IMG_9846 IMG_7042 IMG_7034 bvb Dortmund 2014 028Tomek G 2

Slide backgroundSlide thumbnail
Slide background
Slide background

Nasze drużyny

Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background

Kalendarium

Sierpień 2019
P W Ś C P S N
« cze    
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031