Polonia Stal Świdnica JAKO CUP – rocznik 2009

polonia cup

 

W dniu 04-02-2018 rozegraliśmy turniej "Polonia-Stal Świdnica JAKO CUP". Było to dla naszej grupy UKS Lechia Dzierżoniów rocznika 2009 bardzo ważny dzień.Chłopcy z grupy " Niebieskiej", pierwszy raz mogli uczestniczyć w turnieju z takimi drużynami i poczuć tą atmosferę. Doświadczenie jakie, wywieźliśmy z zawodów będzie bardzo cenne przy kolejnych zmaganiach na zawodach piłkarskich. Doświadczenie tym bardziej cenne, że mogliśmy rozegrać mecze z takimi drużynami jak KS Polkowice, Chrobry Głogów, AP Świdnica czy też gospodarz Polonia-Stal Świdnica. Mimo starań i chęci, oraz serducha nie udało się zdobyć w rozegranych meczach 3 pkt. Ale też nie było jakiś astronomicznych wyników. Brakowało nam tego, po co przyjechaliśmy, czyli ogrania i radzenia sobie z głośną atmosferą turniejową. Mimo to, wracamy z uśmiechem na twarzy, bo każda nasza pszczółka pofruwała na boisku i czasami mocno żądliła przeciwną drużynę. Na pewno mogę stwierdzić jedno, że grupa się wzmacnia, a przed "niebieskimi" już turniej 17-02-2017 w Miękini.

Oczywiście Rodzice i Opiekunowie przez wszystkie mecze swoim dopingiem dawali wiatr pod skrzydła naszym pszczółkom.

Brawo Chłopcy, brawo Rodzice i Opiekunowie.

Kadra

od lewej góra: Teodor Dzwolak ( Snickers ), Mikołaj Musiał ( Miki), Gabryś Batory ( Buncik ), Paweł Hanak ( Hani ), Szymon Gąsior ( Gąska ), Dominik Jankowski ( Domin )

od lewej dół: Szymon Węgrzyn ( Węgi ), Szymon Nowak ( Nowy ), Olek Zadrożny ( Zadzior ), Alex Szydłowski ( Szydło)