PODSUMOWANIE ROZGRYWEK – ROCZNIK 2004


 

Bardzo udana runda w wykonaniu naszych trampkarzy UKS Lechia Dzierżoniów w I lidze wojewódzkiej . Nasz zespół po rozegraniu 14 kolejek zgromadził na koncie 21 punktów i uplasował się na czwartym miejscu . Na dorobek punktowy złożyło się sześć zwycięstw , trzy remisy i pięć porażek . Bilans bramkowy to 24 gole zdobyte i 28 straconych . Najskuteczniejszym zawodnikiem zespołu okazał się Maurycy Majewski zdobywając 9 bramek. Na cały sukces zapracowali – Kacper Bolisęga , Maciej Procków , Konrad Kłos , Szymon Kuprowski (kapitan zespołu ) Alex Przewoźny , Kuba Skwarło , Mateusz Kwiecień , Kamil Ziółkowski , Michał Rzońca , Kornel Karecki , Maurycy Majewski , Filip Wodnicki , Bartek Kozdrowski , Kamil Kondryc , Igor Brzezicki , Kamil Drozdek ,Maciej Dymkowski i Łukasz Szlaga trener Paweł Jędrowski .

Komplet wyników :

UKS Lechia Dzierżoniów – Śląsk Wrocław S.A. 1:3

Orzeł Ząbkowice – UKS Lechia Dzierżoniów 0:4

UKS Lechia Dzierżoniów – FC Academy Wrocław 2:1

Zagłębie Lubin – UKS Lechia Dzierżoniów 7:1

UKS Lechia Dzierżoniów – Zagłębie II Lubin 6:0

WKS Śląsk Wrocław – UKS Lechia Dzierżoniów 1:2

UKS Lechia Dzierżoniów – Chrobry Głogów 1:4

Śląsk Wrocław S.A. – UKS Lechia Dzierżoniów 3:0

UKS Lechia Dzierżoniów – Orzeł Ząbkowice 1:1

FC Academy Wrocław – UKS Lechia Dzierżoniów 1:1

UKS Lechia Dzierżoniów – Zagłębie Lubin 0:4

Zagłębie II Lubin – UKS Lechia Dzierżoniów 1:1

UKS Lechia Dzierżoniów – WKS Śląsk Wrocław 2:1

Chrobry Głogów – UKS Lechia Dzierżoniów 1:2

Tabela końcowa :

tabela 2004

Strzelcy bramek : Maurycy Majewski 9 , Szymon Kuprowski 3 , Kamil Drozdek 3 , Michał Rzońca 2 , Bartek Kozdrowski 2 , Mateusz Kwiecień 1 , Konrad Kłos 1 , Maciej Procków 1 , Alex Przewoźny 1 , Maciej Dymkowski 1