Pani Prezes z wizytą u Krzysztofa Piątka

Na zaproszenie byłego zawodnika UKS Lechii Dzierżoniów Krzysztofa Piątka do Mediolanu udała się Pani Prezes Sylwia Ganowicz-Kotus wraz z byłym zawodnikiem MZKS Lechii, trenerem bramkarzy Jackiem Kubasiewiczem. Wizyta miała miejsce w dniach 28.02-03.03.2019r. Dużym wydarzeniem była możliwość obejrzenia meczu AC Milanu z Sassuolo , mecz nie należał do najciekawszych, było widać zmęczenie zawodników AC Milanu, ale dla nas najważniejszy był Krzysiek i jego postawa na boisku.Nazajutrz we włoskiej gazecie La Gazzetta Sportiva gra Krzyśka została oceniona pozytywnie, Włosi ubolewali, że Piątek nie strzelił bramki, ale zaznaczali dobrą ,odpowiedzialną i zdecydowaną grę dzięki której drużyna przeciwna została osłabiona o jednego zawodnika. Mediolańczycy doceniają waleczność Krzyśka, krótko mówiąc jest ON w Mediolanie uwielbiany. Najważniejszym punktem wizyty było spotkanie już po meczu z samym Krzyśkiem, podczas którego Pani Prezes i Trener Kubasiewicz mogli spokojnie porozmawiać nie tylko na tematy sportowe. Krzysztof Piątek serdecznie pozdrawia wszystkich naszych zawodników i zawodniczki, kadrę trenerską i członków Klubu. A my życzyliśmy Krzyśkowi dalszych sukcesów i wszelkiej pomyślności.

 received_370690350444103davreceived_2045929862121315davreceived_419340848904380dav