Oddaj krew dla Moniki

krewW związku z tym, że w wypadku komunikacyjnym poważnie ucierpiała ciocia Szymona Wysoczańskiego i Kamila Gwiazdy – zawodników grupy rocznika 2005  zwracam się z prośbą o przeczytanie poniższej informacji i pomocy dla Moniki.

TR S.K.

Monika Gwiazda poszkodowana w wypadku motocyklowym na trasie Piława Górna – Przerzeczyn Zdrój, zamieszkała w Przerzeczynie Zdrój, trafiła do szpitala we Wrocławiu przy ul. Borowskiej.

Obecnie znajduje się w ciężkim stanie. Wybudzono ją ze śpiączki farmakologicznej po wykonaniu operacji implantacji tętnicy i żył w prawej nodze. Kości nogi są poważnie złamane a mięśnie uszkodzone.

Dwudziestojednolatka straciła dużą ilość krwi w wyniku czego musiano ją poddać zabiegowi przetaczania krwi. W związku z tym rodzina i bliscy Moniki proszą ludzi dobrej woli o dar życia dla tej młodej dziewczyny.

Potrzebna jest każda ilość krwi dowolnej grupy, ponieważ w związku z problemami medycznymi pojawił się kłopot ze sprecyzowaniem jaką grupę krwi ma Monika. Trwa walka o jej życie, dlatego liczy się każdy pozytywny gest i odruch serca. Szczególnie mocno prosimy o pomoc wszystkich pasjonatów dwóch kółek.

Krew można oddać w NZOZ „Pro Familia” w Dzierżoniowie ul. Poprzeczna 16   (w zaułku koło punktu sieci telefonii komórkowej PLUS) w każdy piątek (RÓWNIEŻ 2.05. !!!) od godz. 08:30 – 12:30 lub w dowolnym punkcie krwiodawstwa z przeznaczeniem dla Moniki Gwiazdy.

Każdy, kto zechce oddać krew musi przede wszystkim pamiętać o zabraniu ze sobą dowodu osobistego. Więcej informacji na temat krwiodawstwa uzyskają Państwo w poniższych linkach.

http://www.rckik.wroclaw.pl/?status=3&rckik=12&dzial=3

http://www.krew.gda.pl/content.php?cms_id=8&lang=pl&p=p1

http://www.rckik-warszawa.com.pl/index.php?docid=13

Z góry dziękujemy wszystkim osobom zaangażowanym w pomoc Monice!