Obozy sportowe z UKS Lechia

Zgodnie z programem szkoleniowym w miesiącu sierpniu odbywają się obozy sportowe dla naszych zawodników i zawodniczek. Już pierwsze drużyny rozpoczęły przygotowania do rozgrywek. Pierwsze dwie ekipy, czyli drużyna 2002' trenera Mariusza Gronczyńskiego i drużyna 2003' trenera Sławomira Wróbla wyjechały 01.08.2015r do naszego miasta partnerskiego Kluczborka. 

W dniu dzisiejszym 03.08.2015r o godzinie 5:30 na swoje zgrupowanie ruszyła drużyna 2004' pod opieką trenera Lesława Sobolewskiego, zawodnicy będą korzystać z gościnności i obiektów naszego gospodarza, czyli miasta partnerskiego Serocka. Ekipa będzie przygotowywać się do sezony na terenie ośrodka w Jadwisinie do 09.08.2015r.

W dniach 6-11 sierpnia 2015 zespoły z rocznika 2005’, 2006' i 2007' będą przebywać na obozie sportowym w Kluczborku pod opieką trenera Sebastiana Kuprowskiego i Pawła Jędrowskiego. Bardzo dobrze nam znany Ośrodek STOBRAWA po raz kolejny będzie gościł nasze zespoły. Optymalna baza treningowa na pewno pozwoli na podniesienie umiejętności naszych młodych zawodników i zawodniczek.

Obozy sportowe dofinansowane są z budżetu Gminy Miejskiej Dzierżoniów i naszego sponsora WSSE "INVEST-PARK" Wałbrzych.