Obóz w Kluczborku

W sobotę rano 23 sierpnia 2014 zespół rocznika 2000' wspólnie z dziewczętami i chłopcami z rocznika 2005/2006' wyjechał na zgrupowanie do Kluczborka. Po drodze  rozegrają grę kontrolną w Oławie z miejscowym MKS-em . W ośrodku STOBRAWA przebywać będą do piątku 29 sierpnia 2014 i w tym czasie rozegrają kolejne gry kontrolne z gospodarzami . W środę 27.08.2014 będą mieli możliwość obejrzeć mecz piątej kolejki II-ligi pomiędzy MKS-em Kluczbork a Rakowem Częstochowa. Powrót zaplanowany jest na 29.08.2014 r, a obóz zostanie zakończony kolejnym sparingiem , tym razem w Opolu . 

Obozy sportowe UKS Lechia Dzierżoniów są dofinnasowane przez Wydział Promocji Urzędu Miasta Dzierżoniowa w ramach współpracy z Miastem Partnerskim oraz sponsora firmę WSSE "INVEST-PARK"  Strefa Ekonomiczna Wałbrzych .