Newsy
  • Konkurs wakacyjny !!! Rozpoczęły się wakacje wielu z naszych zawodników uda się w różne cudowne i malownicze miejsca. W związku z tym Zarząd UKS Lechia ogłasza konkurs pod hasłem „ Tam gdzie Ja, [...]
  • Wiktoria – Talent Roku Miasto docenia swoich mieszkańców, także tych młodych, a gdy szczególnie sobie na to zasłużą, nie szczędzi pochwał i gratulacji. Tak też było podczas dzisiejszej sesji Rady Miejskiej. Listy gratulacyjne odebrały [...]
  • Gryf Cup – rocznik 2005 W dniu 18-01-2016 pojechaliśmy na turniej GRYF CUP, na którym nasza drużyna udowodniła, że lubi grać w piłkę nożną, a przede wszystkim grać piłką. Mimo zajęcia trzeciego miejsca jesteśmy bardzo [...]

Obóz sportowy zimowy zakończony rocznik 2009

Interlinia+- ARozmiar czcionki+- Wydrukuj

SONY DSC

 

W piątek tj. 19-01-2018 nasza grupa rocznik 2009 UKS Lechia Dzierżoniów zakończyła obóz sportowy zimowy o profilu piłkarskim. Do pięciodniowych zmagań przystąpiło 19 zawodników. Odpowiednio patrząc na zdjęcie od lewej góry:

- Górny rząd :Stawik ( Kuba Stawski), Wasyl ( Maciek Wasilewski), Domin ( Dominik Jankowski), Targo ( Jakub Targosz), nasza wierna Fanka, Miki ( Mikołaj Musiał), Grzybek ( Łukasz Duda), Góral ( Tomasz Górecki), Zwierzak ( Filip Zwierzyna), Pucik ( Michał Płuciniak), Buncik ( Gabryś Batory)

- Dolny rząd: Kukis ( Kuba Bukała), Mario ( Mariusz Gąsiorek), Chmielu ( Alan Chmielewski), Węgi ( Szymon Węgrzyn), Ośkiś ( Mateusz Ośka), Nowy ( Szymon Nowak), Falik ( Grześ Falikowski), Zadzior ( Olek Zadrożny), Szydło ( Alex Szydłowski)

Nasi dzielni chłopcy przepracowali cały obóz sportowy wkładając w każdą minutę zaangażowanie i serce co zostało zauważone i docenione przez Kadrę. W nagrodę każdy zawodnik otrzymał zasłużoną statuetkę dla najlepszego zawodnika na obozie sportowym, oraz medale za pierwsze miejsce na turnieju wewnętrznym gdzie wszystkie drużyny zdobył po 343 bramki :) co dało wynik ex aequo pierwsze miejsca.

A już 28-01-2018 pierwszy test na turnieju w Jarka Lato na " RAWA CUP"

Podziękowania dla rodziców i opiekunów za zaufanie i wspieranie swoich pociech, w trudnych chwilach zmęczenia.

Banner

Wiadomości z

Galerie

IMG_6891 IMG_9863 2001' IMG_9806 IMG_9833 IMG_9842

Slide backgroundSlide thumbnail
Slide background
Slide background

Nasze drużyny

Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background

Kalendarium

Kwiecień 2019
P W Ś C P S N
« mar    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930