Newsy
  • Za nami „Piłkarskie Kaziki 2014″ 9 czerwca o godz.. 17.00 w Kinie ZBYSZEK w Dzierżoniowie odbyła się po raz pierwszy gala sportowa "Piłkarskie KAZIKI 2014". Podsumowała ona sezon piłkarski w Dzierżoniowie oraz wyłoniła zwycięzców w [...]
  • FC Wrocław Academy najlepsi w XII Memoriale S.Harafa XII Memoriał Sławomira Harafa FC WROCŁAW ACADEMY został zwycięzcą XII Memoriału Sławomira Harafa, który odbył się w miniony weekend na hali Dzierżoniowskiego OSiR'u. Impreza miała na celu upamiętnienie sylwetki jednego z [...]
  • Zabawa Andrzejkowa ! Zarząd UKS Lechia Dzierżoniów w ramach imprezy integracyjnej dla rodziców, trenerów i działaczy organizuje Zabawę Andrzejkową , która odbędzie się 21 listopada 2015 roku (sobota) w sal „JAR” w Dzierżoniowie. [...]

Obóz sportowy zimowy zakończony rocznik 2009

Interlinia+- ARozmiar czcionki+- Wydrukuj

SONY DSC

 

W piątek tj. 19-01-2018 nasza grupa rocznik 2009 UKS Lechia Dzierżoniów zakończyła obóz sportowy zimowy o profilu piłkarskim. Do pięciodniowych zmagań przystąpiło 19 zawodników. Odpowiednio patrząc na zdjęcie od lewej góry:

- Górny rząd :Stawik ( Kuba Stawski), Wasyl ( Maciek Wasilewski), Domin ( Dominik Jankowski), Targo ( Jakub Targosz), nasza wierna Fanka, Miki ( Mikołaj Musiał), Grzybek ( Łukasz Duda), Góral ( Tomasz Górecki), Zwierzak ( Filip Zwierzyna), Pucik ( Michał Płuciniak), Buncik ( Gabryś Batory)

- Dolny rząd: Kukis ( Kuba Bukała), Mario ( Mariusz Gąsiorek), Chmielu ( Alan Chmielewski), Węgi ( Szymon Węgrzyn), Ośkiś ( Mateusz Ośka), Nowy ( Szymon Nowak), Falik ( Grześ Falikowski), Zadzior ( Olek Zadrożny), Szydło ( Alex Szydłowski)

Nasi dzielni chłopcy przepracowali cały obóz sportowy wkładając w każdą minutę zaangażowanie i serce co zostało zauważone i docenione przez Kadrę. W nagrodę każdy zawodnik otrzymał zasłużoną statuetkę dla najlepszego zawodnika na obozie sportowym, oraz medale za pierwsze miejsce na turnieju wewnętrznym gdzie wszystkie drużyny zdobył po 343 bramki :) co dało wynik ex aequo pierwsze miejsca.

A już 28-01-2018 pierwszy test na turnieju w Jarka Lato na " RAWA CUP"

Podziękowania dla rodziców i opiekunów za zaufanie i wspieranie swoich pociech, w trudnych chwilach zmęczenia.

Banner

Wiadomości z

Galerie

IMG_9806 IMG_9874 IMG_7042 IMG_9852 IMG_6891 IMG_9894

Slide backgroundSlide thumbnail
Slide background
Slide background

Nasze drużyny

Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background

Kalendarium

Listopad 2018
P W Ś C P S N
« wrz    
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930