Obóz sportowy zimowy zakończony rocznik 2009

SONY DSC

 

W piątek tj. 19-01-2018 nasza grupa rocznik 2009 UKS Lechia Dzierżoniów zakończyła obóz sportowy zimowy o profilu piłkarskim. Do pięciodniowych zmagań przystąpiło 19 zawodników. Odpowiednio patrząc na zdjęcie od lewej góry:

– Górny rząd :Stawik ( Kuba Stawski), Wasyl ( Maciek Wasilewski), Domin ( Dominik Jankowski), Targo ( Jakub Targosz), nasza wierna Fanka, Miki ( Mikołaj Musiał), Grzybek ( Łukasz Duda), Góral ( Tomasz Górecki), Zwierzak ( Filip Zwierzyna), Pucik ( Michał Płuciniak), Buncik ( Gabryś Batory)

– Dolny rząd: Kukis ( Kuba Bukała), Mario ( Mariusz Gąsiorek), Chmielu ( Alan Chmielewski), Węgi ( Szymon Węgrzyn), Ośkiś ( Mateusz Ośka), Nowy ( Szymon Nowak), Falik ( Grześ Falikowski), Zadzior ( Olek Zadrożny), Szydło ( Alex Szydłowski)

Nasi dzielni chłopcy przepracowali cały obóz sportowy wkładając w każdą minutę zaangażowanie i serce co zostało zauważone i docenione przez Kadrę. W nagrodę każdy zawodnik otrzymał zasłużoną statuetkę dla najlepszego zawodnika na obozie sportowym, oraz medale za pierwsze miejsce na turnieju wewnętrznym gdzie wszystkie drużyny zdobył po 343 bramki 🙂 co dało wynik ex aequo pierwsze miejsca.

A już 28-01-2018 pierwszy test na turnieju w Jarka Lato na " RAWA CUP"

Podziękowania dla rodziców i opiekunów za zaufanie i wspieranie swoich pociech, w trudnych chwilach zmęczenia.