Newsy
  • Gratulacje dla Młodej Pary ! 23 sierpnia  2014 o godzinie 15 30 w Grodziszczu trener UKS Lechii Dzierżoniów MARCIN SOTA wypowiedział sakramentalne Tak swojej wybrance Sylwii. Szczęśliwym Nowożeńcom cała rodzina piłkarska składa najserdeczniejsze życzenia, wszelkiej pomyślności, szczęścia, [...]
  • Obozy sportowe z UKS Lechia Zgodnie z programem szkoleniowym w miesiącu sierpniu odbywają się obozy sportowe dla naszych zawodników i zawodniczek. Już pierwsze drużyny rozpoczęły przygotowania do rozgrywek. Pierwsze dwie ekipy, czyli drużyna 2002' trenera Mariusza [...]
  • Awaria Strony !!! Bardzo przepraszamy za niedogodności związane z brakiem aktywności naszej strony, ale niestety strona uległa poważnemu uszkodzeniu, które wymagały dłuższej naprawy. Dobra wiadomość jest taka, że już od dnia dzisiejszego strona [...]

Obóz sportowy zimowy zakończony rocznik 2009

Interlinia+- ARozmiar czcionki+- Wydrukuj

SONY DSC

 

W piątek tj. 19-01-2018 nasza grupa rocznik 2009 UKS Lechia Dzierżoniów zakończyła obóz sportowy zimowy o profilu piłkarskim. Do pięciodniowych zmagań przystąpiło 19 zawodników. Odpowiednio patrząc na zdjęcie od lewej góry:

- Górny rząd :Stawik ( Kuba Stawski), Wasyl ( Maciek Wasilewski), Domin ( Dominik Jankowski), Targo ( Jakub Targosz), nasza wierna Fanka, Miki ( Mikołaj Musiał), Grzybek ( Łukasz Duda), Góral ( Tomasz Górecki), Zwierzak ( Filip Zwierzyna), Pucik ( Michał Płuciniak), Buncik ( Gabryś Batory)

- Dolny rząd: Kukis ( Kuba Bukała), Mario ( Mariusz Gąsiorek), Chmielu ( Alan Chmielewski), Węgi ( Szymon Węgrzyn), Ośkiś ( Mateusz Ośka), Nowy ( Szymon Nowak), Falik ( Grześ Falikowski), Zadzior ( Olek Zadrożny), Szydło ( Alex Szydłowski)

Nasi dzielni chłopcy przepracowali cały obóz sportowy wkładając w każdą minutę zaangażowanie i serce co zostało zauważone i docenione przez Kadrę. W nagrodę każdy zawodnik otrzymał zasłużoną statuetkę dla najlepszego zawodnika na obozie sportowym, oraz medale za pierwsze miejsce na turnieju wewnętrznym gdzie wszystkie drużyny zdobył po 343 bramki :) co dało wynik ex aequo pierwsze miejsca.

A już 28-01-2018 pierwszy test na turnieju w Jarka Lato na " RAWA CUP"

Podziękowania dla rodziców i opiekunów za zaufanie i wspieranie swoich pociech, w trudnych chwilach zmęczenia.

Banner

Wiadomości z

Galerie

2003-2004' 2001' IMG_9814 Drużyna Dziewcząt IMG_6883 DSCF3050 Dawidziak

Slide backgroundSlide thumbnail
Slide background
Slide background

Nasze drużyny

Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background

Kalendarium

Wrzesień 2018
P W Ś C P S N
« sie    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930