Maszyna zatrybiła

Wraz z końcem rundy nasz zespół gra coraz ciekawszą piłkę co pokazaliśmy w dwóch ostatnich meczach .

Oba spotkania toczyły się w zgoła odmiennych warunkach atmosferycznych i mecz przyszło toczyć nam w ulewnym deszczu jak i upalnym słońcu .

W sobotnim  meczu z UKS Lechia Dzierżoniów II z rocznika 2003 pewnie wygraliśmy 9:0 a w środowym meczu z Pogoniom Pieszyce 7:0.

Cieszy kolejny mecz na zero z tyłu co zawdzięczamy bardzo dobrej grze środkowych obrońców , którymi w obu meczach kierował nasz kapitan Łukasz Mól. W poczynaniach naszego zespołu widać postęp w grze a duża część zawodników bierze odpowiedzialność za to co dzieje się na boisku .

UKS Lechia Dzierżoniów – UKS Lechia Dzierżoniów 2003 9:0

skład : Szczepański , Mól , Kuba Hanusiewicz , Maruszak , Jagielski , Tomkiewicz, Nawrot , Bigoń , Żontołw, Paszkowski, Cieślak, Hanusiewicz Michał, Kozłowski, Krasucki, Pastuszka, Grabarek

UKS Lechia Dzierżoniów – Pogoń Pieszyce 7:0

Skład:Marciniak,  Szczepański , Mól , Kuba Hanusiewicz , Maruszak , Jagielski , Tomkiewicz, Nawrot , Żontołw,  Bigoń , Cieślak, Hanusiewicz Michał, Kozłowski, Krasucki, Pastuszka, Grabarek , Ligięza, Smoła.

W najbliższą sobotę rozgrywamy kolejny ważny mecz z sąsiadującą z nami w tabeli drużyną Bystrzycy Górnej.

Maszyna zatrybiła