Newsy
  • Wesołych Świąt !!! Świąt wypełnionych radością i miłością, niosących spokój i odpoczynek.Nowego Roku spełniającego wszelkie marzenia, pełnego optymizmu, wiary, szczęścia i powodzenia życzy dla całej Rodziny piłkarskiej Zarząd UKS Lechia Dzierżoniów. [...]
  • ZAJĘCIA SPORTOWO-REKREACYJNE          Najmłodsze zawodniczki i zawodnicy od poniedziałku do piątku uczestniczyły w zajęciach sportowo-rekreacyjnych . Każdy dzień rozpoczynaliśmy treningiem na Orliku , a po nim spacerem szliśmy na obiad [...]
  • Srebrna gwiazda PZPN dla UKS Lechia Dzierżoniów UKS wśród najlepszych szkółek w Polsce Niezmiernie miło nam poinformować, że nasza szkółka UKS LECHIA DZIERŻONIÓW otrzymała srebrną gwiazdkę w certyfikacji PZPN Cieszymy się ponieważ to odznaczenie pokazuje jak ważna dla nas [...]

MAMY BARAŻE DO LIGI CENTRALNEJ

Interlinia+- ARozmiar czcionki+- Wydrukuj

Po zwycięstwie nad Parasolem Wrocław 3:1 zespół rocznika 2005 wywalczył możliwość gry w barażach o ligę makro-regionalną .  . Pierwsze spotkanie naszych trampkarzy o awans już za tydzień w sobotę. Na przeciwko naszej drużyny stanie najlepszy zespół województwa Opolskiego. Jest duża szansa na historyczny awans do najwyższej ligi w tej kategorii wiekowej w kraju.

Dwie bramki dla naszego zespołu zdobył Kewin Drzewiecki i jedną Patryk Rybak .
UKS Lechia Dzierżoniów – Dudziec – Wysoczański , Małowski , Duda , Ławniczak – Polak – Drzewiecki , Fabian , Ciesiółka , Bejda – Rybak na zmiany wchodzili Tomkiewicz , Urbańczyk .

 

parasol

 

Banner

Wiadomości z

Galerie

2000 IMG_6883 IMG_9845 WP_20140803_001Tomek G IMG_7030 IMG_9863

Slide backgroundSlide thumbnail
Slide background
Slide background

Nasze drużyny

Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background

Kalendarium

Maj 2021
P W Ś C P S N
« kwi    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31