Lechia Cup III rocznik 2009

Lechia Cup III

 

Turniej Lechia Cup III rocznika 2009

Kadra: Olek Zadrożny, Grzegorz Falikowski, Dzwolak Teodor, Stawski Jakub, Jakub Targosz, Maciek Wasilewski, Szymon Nowak, Łukasz Duda, Alan Chmielewski, Paweł Hanak, Mariusz Gąsiorek, Mateusz Ośka, Mikołaj Musiał, Filip Zwierzyna, Tomek Górecki, Alex Szydłowski, Szymon Gąsior, Jakub Bukała

 

09-06-2018 na obiektach Osir Dzierżoniów odbył się turniej organizowany przez grupę UKS Lechia Dzierżoniów 2009. W turnieju wzięło udział 15 drużyn, które rozgrywały swoje zmagania na trzech boiskach.

Celem turnieju była idea promowania piłki nożnej wśród najmłodszych oraz zabawa w duchu sportu wraz z dopingującym ich rodzicami.

Turniej odbył się w dwóch turach. Pierwsza tura miała na celu wyłonić drużyny, które zostały przydzielone odpowiednio do grup: Liga Mistrzów, Liga Europy i Ekstra Klasa. Po przerwie obiadowej ponownie drużyny wyszły na boiska grając w grupach mistrzowskich. Turniej zakończył się rozdaniem dla każdego zawodnika „złotego” medalu oraz z każdej drużyny wyróżniony zawodnik otrzymał statuetkę.

Turniej prowadzony był bez rywalizacji zajętego miejsca i każda drużyna była zwycięska.

Drużyny: UKS Lechia Dzierżoniów I, UKS Lechia Dzierżoniów II, Footland Wrocław, BTP Stal Brzeg, KS Strzelinianka Strzelin, WKS Śląsk Wrocław I, WKS Śląsk Wrocław II, Sokół Marcinkowice, MKS Nysa Kłodzko, Piławianka Piława Górna, CCC, Polonia Stal Świdnica, Sokół Smolec, Olympic Wrocław, Pogoń Pieszyce.