Newsy
  • Gratulacje dla Młodej Pary ! 23 sierpnia  2014 o godzinie 15 30 w Grodziszczu trener UKS Lechii Dzierżoniów MARCIN SOTA wypowiedział sakramentalne Tak swojej wybrance Sylwii. Szczęśliwym Nowożeńcom cała rodzina piłkarska składa najserdeczniejsze życzenia, wszelkiej pomyślności, szczęścia, [...]
  • Obozy sportowe z UKS Lechia Zgodnie z programem szkoleniowym w miesiącu sierpniu odbywają się obozy sportowe dla naszych zawodników i zawodniczek. Już pierwsze drużyny rozpoczęły przygotowania do rozgrywek. Pierwsze dwie ekipy, czyli drużyna 2002' trenera Mariusza [...]
  • Awaria Strony !!! Bardzo przepraszamy za niedogodności związane z brakiem aktywności naszej strony, ale niestety strona uległa poważnemu uszkodzeniu, które wymagały dłuższej naprawy. Dobra wiadomość jest taka, że już od dnia dzisiejszego strona [...]

Lechia Cup III rocznik 2009

Interlinia+- ARozmiar czcionki+- Wydrukuj

Lechia Cup III

 

Turniej Lechia Cup III rocznika 2009

Kadra: Olek Zadrożny, Grzegorz Falikowski, Dzwolak Teodor, Stawski Jakub, Jakub Targosz, Maciek Wasilewski, Szymon Nowak, Łukasz Duda, Alan Chmielewski, Paweł Hanak, Mariusz Gąsiorek, Mateusz Ośka, Mikołaj Musiał, Filip Zwierzyna, Tomek Górecki, Alex Szydłowski, Szymon Gąsior, Jakub Bukała

 

09-06-2018 na obiektach Osir Dzierżoniów odbył się turniej organizowany przez grupę UKS Lechia Dzierżoniów 2009. W turnieju wzięło udział 15 drużyn, które rozgrywały swoje zmagania na trzech boiskach.

Celem turnieju była idea promowania piłki nożnej wśród najmłodszych oraz zabawa w duchu sportu wraz z dopingującym ich rodzicami.

Turniej odbył się w dwóch turach. Pierwsza tura miała na celu wyłonić drużyny, które zostały przydzielone odpowiednio do grup: Liga Mistrzów, Liga Europy i Ekstra Klasa. Po przerwie obiadowej ponownie drużyny wyszły na boiska grając w grupach mistrzowskich. Turniej zakończył się rozdaniem dla każdego zawodnika „złotego” medalu oraz z każdej drużyny wyróżniony zawodnik otrzymał statuetkę.

Turniej prowadzony był bez rywalizacji zajętego miejsca i każda drużyna była zwycięska.

Drużyny: UKS Lechia Dzierżoniów I, UKS Lechia Dzierżoniów II, Footland Wrocław, BTP Stal Brzeg, KS Strzelinianka Strzelin, WKS Śląsk Wrocław I, WKS Śląsk Wrocław II, Sokół Marcinkowice, MKS Nysa Kłodzko, Piławianka Piława Górna, CCC, Polonia Stal Świdnica, Sokół Smolec, Olympic Wrocław, Pogoń Pieszyce.

Banner

Wiadomości z

Galerie

IMG_9863 IMG_6906 2001' bvb Dortmund 2014 028Tomek G 2 IMG_9821 2003-2004'

Slide backgroundSlide thumbnail
Slide background
Slide background

Nasze drużyny

Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background

Kalendarium

Listopad 2018
P W Ś C P S N
« wrz    
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930