KONKURS #TrzymamFormę!

Wspólnie z JAKO Polska

przygotowaliśmy KONKURS dla naszych zawodników

Pokażcie nam jak TRZYMACIE FORMĘ

Mamy przygotowane niesamowite nagrody, jednak pamiętajcie SIŁA jest w drużynie

Konkurs wygląda tak:

Wysyłacie nam (w wiadomości prywatnej do tej strony UKS Lechia Dzierżoniów):

– Zdjęcie swoje (zawodnika) jak dbacie o formę Obojętnie, czy jak robicie brzuszki, pompki, żonglerka, prowadzenie piłki, sprinty, spacery – dosłownie WSZYSTKO dzięki czemu trzymacie formę.

– IMIĘ i NAZWISKO zawodnika

-Drużynę w której trenujecie (ROCZNIK)

– Imię i Nazwisko Trenera, do którego uczęszczacie na treningi

My te zdjęcia w naszej szacie graficznej będziemy publikować na naszej stronie FB (tutaj) i pokażemy, że cały czas #TrzymamyFormę

Z pośród DRUŻYN, której zawodnicy będą najaktywniejsi – wylosujemy tą, która otrzyma – NOWIUTKI KOMPLET SPORTOWY DO TRENOWANIA firmy JAKO Polska – dla każdego zawodnika Jest o co walczyć – SIŁA w drużynie

Dodatkowo spośród wszystkich zgłoszeń – wylosujemy nagrodę indywidualną – BLUZĘ TRENINGOWĄ – dla jednego z WAS.

UWAGA! – Pamiętajcie, żeby drużyna z danego rocznika powalczyła o KOMPLET TRENINGOWY dla KAŻDEGO, potrzebne jest minimum 11 zawodników, którzy trzymają formę i wyślą nam swoje zdjęcie. SIŁA jest w drużynie! Dlatego motywujcie się nawzajem, a my czekamy na Wasze foty, które będziemy tutaj dodawać.

Z losowania nagród zostanie nakręcony oficjalny FILM, który opublikujemy na tej stronie

Pamiętajcie, że w konkursie mogą brać udział niepełnoletni tylko za zgodą rodziców

Regulamin konkursu: