KOLEJNY DZIEŃ OBOZU W KLUCZBORKU

DSCF0205

Kolejny dzień obozu upłynął pod kątem dwóch treningów , oglądania dwóch meczy i odnowy biologicznej . Przedpołudniowe zajęcia odbyły się w kierunku doskonalenia umiejętności podania piłki . Po obiedzie drugi trening to gry zadaniowe poprawiające umiejętność utrzymania się przy piłce oraz zmiana kierunku gry . Bezpośrednio po zajęciach zasiedliśmy przed telewizorem kibicować naszym szczypiornistom . Pokonanie faworyzowanych Chorwatów dał nam awans do półfinału MŚ . Po kolacji tym razem na obiekcie w Kluczborku nie w całości , ale obejrzeliśmy mecz sparingowy pomiędzy miejscowym MKS ( II-liga ) i przebywającym razem z nami na obozie Ruchem Zdzieszowice (III-liga ) . Mecz zakończył się zwycięstwem gospodarzy 3:1 , a po jego zakończeniu udaliśmy się na odnowę biologiczną kończąc kolejny dzień obozu .

DSCF0212

Obozy sportowe UKS Lechia Dzierżoniów są dofinnasowane przez Gminę Miejską Dzierżoniów oraz firmę WSSE  INVEST-PARK Strefa Ekonomiczna Wałbrzych .

DSCF0226

Więcej na stronie www.lechia2000dzierzoniow.futbolowo.pl

DSCF0216