Kłodzko Cup – rozegrany rocznik 2009

kłodzko cuo

 

W sobotę tj 26-05-2018 drużyna UKS Lechia Dzierżoniów rocznik 2009 wzięła udział w Kłodzku w turnieju „Kłodzko CUP „ dla rocznika 2008. Nasz drużyna godnie reprezentowała naszą szkółkę i swoją walecznością oraz umiejętnościami prowadziła wyrównaną rywalizację ze starszymi chłopcami. W fazie grupowej rozegraliśmy sześć meczy w formie mecz i rewanż z Nysa Kłodzko II, AP Nowa Ruda, AP Stronie Śląskie, Po rozegranych meczach z miejsca I awansujemy do grupy finałowej i gamy o miejsca 1-4. Pierwszy mecz z Bumerang Wrocław ( zwycięzca ) przegrywamy różnicą 3 bramek, a drugi mecz z Orlik Ząbkowice różnicą jednej braki straconej już w pierwszej minucie. I miejsce przypada dla Bumerang Wrocław, II dla Orlik Ząbkowice, a III miejsce przypadło naszym Pszczółkom. Brawo Zawodnicy, Brawo Rodzice, za doping.

Kadra: Chmielu, Duduś, Ośkiś, Zwierzak, Pucik, Targo, Falik, Siwa, Kukis, Mario, Węgi