Newsy
  • Za nami „Piłkarskie Kaziki 2014″ 9 czerwca o godz.. 17.00 w Kinie ZBYSZEK w Dzierżoniowie odbyła się po raz pierwszy gala sportowa "Piłkarskie KAZIKI 2014". Podsumowała ona sezon piłkarski w Dzierżoniowie oraz wyłoniła zwycięzców w [...]
  • FC Wrocław Academy najlepsi w XII Memoriale S.Harafa XII Memoriał Sławomira Harafa FC WROCŁAW ACADEMY został zwycięzcą XII Memoriału Sławomira Harafa, który odbył się w miniony weekend na hali Dzierżoniowskiego OSiR'u. Impreza miała na celu upamiętnienie sylwetki jednego z [...]
  • Zabawa Andrzejkowa ! Zarząd UKS Lechia Dzierżoniów w ramach imprezy integracyjnej dla rodziców, trenerów i działaczy organizuje Zabawę Andrzejkową , która odbędzie się 21 listopada 2015 roku (sobota) w sal „JAR” w Dzierżoniowie. [...]

JAKO STAL POLONIA CUP – rocznik 2009

Interlinia+- ARozmiar czcionki+- Wydrukuj

 

jako jako

W niedzielę tj. 26-11-2017 nasza drużyna uczestniczyła w turnieju piłkarskim „Turniej JAKO Polonia Stal CUP” dla rocznika 2009 i młodsi. W Świdnicy, na już dobrze znanej nam hali w Świdnica-Zawiszów, wstawiło się 9 drużyn: Polonia Stal Świdnica I i II, Gryf Świdnica, GCKiS  Żarów I i II, Kuźnia Jawor, Football Academy Walbrzych, AP Świdnica i UKS Lechia. Reprezentantami naszej grupy byli:

(BR) Michał Płuciniak ( Pucik), Jakub Stawski ( Stawik), Alan Chmielewski ( Chmielu), Filip Zwierzyna ( Zwierzak), Mariusz Gąsiorek ( Mario), Szymon Węgrzyn ( Węgi), Grzegorz Falikowoski ( Falik), Jakub Bukała ( Kukis) i Tomasz Górecki ( Góral)

W tym dniu nasi chłopcy pokazali, że nie tylko są najlepszą drużyna w powiecie, ale także nie mają skrupułów dla drużyn ze Świdnicy, czy też Wałbrzycha. Od początku do końca turnieju, w każdym ze spotkań pokazywali, że będą liczyć się w końcowej punktacji turnieju, a I miejsce jest jak najbardziej w zasięgu. Już w pierwszym meczu, pszczółki, spotykały się z pretendentem do I miejsca i swoją postawą i umiejętnościami pokazali, że nie przyjechali tu patrzeć, jak inne drużyny wznoszą puchary. To wygrana pozwoliła jeszcze bardziej uwierzyć Lechitom w swoje umiejętności i drugi mecz to tylko dzięki dobrej postawie bramkarza z przeciwnej drużyny, spotkanie zakończyło się takim wynikiem, a nie wyższym. Jak w każdym turnieju, zawsze jeden mecz znajdzie się słabszy i tak stało się z AP Świdnica, gdzie w pierwszych minutach spotkania, dostaliśmy przypadkową bramkę po błędzie naszego zawodnika przy wykonywaniu rzutu rożnego i późniejsza pogoń za korzystnym wynikiem udała się ale tylko w połowie, miecz remisujemy. Więcej przygód nie było i za każdym razem, kiedy sędzia kończył spotkanie nasi chłopcy cieszyli się ze zwycięstwa. Podczas ceremonii zakończenia turnieju, najlepszym zawodnikiem został Chmielu , a najlepszym bramkarzem Pucik. Jednak na wyróżnienie zasługuje cała drużyna, bo każdy do tego zwycięstwa włożył swoje serducho, bez którego ta drużyna nie funkcjonowałaby tak, jak w tym dniu.

Dziękujemy organizatorowi za zaproszenie, rodzicom za kulturalny doping, drużynom uczestniczącym w turnieju , a przede wszystkim naszym chłopcom za to, co zrobili i w jakim stylu „Turniej JAKO Polonia Stal CUP” został  przez zwycięzców rozegrany.

Banner

Wiadomości z

Galerie

IMG_6906 2003-2004' 2002' DSCF3050 Dawidziak DSCF9449 M. Forma 99'

Slide backgroundSlide thumbnail
Slide background
Slide background

Nasze drużyny

Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background

Kalendarium

Listopad 2018
P W Ś C P S N
« wrz    
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930