II Turniej Oldbojów i Mikołajki

W dniu 13 grudnia 2014 roku na hali Osir-u odbyły się rozgrywki Mikołajkowe dla zawodniczek i zawodników UKS Lechii Dzierżoniów oraz    II Turniej Oldbojów o puchar Burmistrza Miasta Dzierżoniowa. Podczas turnieju zarząd szkółki przygotował kilka niespodzianek. Jedną z nich był mecz najmłodszych zawodników szkółki z zawodnikami III Ligowej Lechii Dzierżoniów. Nasze maluchy szybko zdobyły pierwszego gola , ale seniorzy błyskawicznie odrabiali straty ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 3:3.

Kolejną niespodzianką a zarazem prezentem mikołajkowym był zakupiony dzięki wsparciu sponsorów sprzęt sportowy , który naszym zawodnikom wręczył Mikołaj w towarzystwie Smoka Lechiusza w obecności Zastępcy Burmistrza Miasta Dzierżoniowa Ryszarda Szydłowskiego i pani Prezes UKS Lechii Dzierżoniów Sylwii Ganowicz-Kotus. Podczas Turnieju Oldbojów zawodnicy szkółki mieli okazję zobaczyć i poznać wielu zawodników Lechii , którzy reprezentowali nasz klub w poprzednich latach.

Zwycięstwem Bielawianki Bielawa zakończył się II Turniej Oldbojów.

Wyniki:

Bielawianka Bielawa – Górnik Wałbrzych 2:1

Śląsk Wrocław – Lechia II 5:1

Lechia I – Bielawianka Bielawa 1:4

Górnik Wałbrzych – Śląsk Wrocław 2:3

Lechia II – Lechia I – 5:1

Bielawianka Bielawa – Śląsk Wrocław 7:4

Lechia I – Górnik Wałbrzych 1:1

Lechia II – Bielawianka Bielawa 2:4

Lechia I – Śląsk Wrocław 0:2

Górnik Wałbrzych – Lechia II 2:2

Drużyny wystąpiły w następujących składach.

Śląsk Wrocław : Robert Tkaczyk, Jacek Podemski, Robert Rosiński, Tomasz Moskal, Bogdan Draczyński, Krzysztof Rodak, Piotr Brzęczek, Mariusz Augustyniak, Krzysztof Szewczyk, Rafał Obała, Arkadiusz Górka.

Górnik Wałbrzych: Dariusz Ilski – Andrzej Dębski , Tomasz Resel, Piotr Borek, Marek Wojtarowicz, Maciej Jaworski , Sławek Radziemski, Marek Suchomski, Piotr Leśniewski.

Bielawianka Bielawa: Daniel Chęciński , Tomasz Boczkowski , Jacek Szydłowski, Remigiusz Markowski, Zdzisław Maciak, Krzysztof Zając, Marek Oporski, Jacek Bielecki, Robert Bakalarz, Marek Ogrodowicz, Artur Sokołowski.

Lechia II Dzierżoniów: Andrzej Zabijakin, Lesław Sobolewski , Paweł Jędrowski , Józef Kostek , Artur Charciarek, Jarosław Machowski, Marcin Buśko.

Lechia I Dzierżoniów: Arnold Straszkiewicz , Mariusz Jabłecki, Franciszek, Charciarek, Cezary Wasilewski, Robert Kotus, Mariusz Kobryń, Krzysztof Kwiecień, Grzegorz Rępalski.

Organizatorzy : Wydział Promocji Urzędu Miasta Dzierżoniowa oraz UKS Lechia Dzierżoniów .

Serdeczne podziękowania dla Sponsorów, rodziców i sympatyków dzięki którym mogliśmy obdarować naszych zawodników sprzętem sportowym     i słodyczami.