Newsy
  • Za nami „Piłkarskie Kaziki 2014″ 9 czerwca o godz.. 17.00 w Kinie ZBYSZEK w Dzierżoniowie odbyła się po raz pierwszy gala sportowa "Piłkarskie KAZIKI 2014". Podsumowała ona sezon piłkarski w Dzierżoniowie oraz wyłoniła zwycięzców w [...]
  • FC Wrocław Academy najlepsi w XII Memoriale S.Harafa XII Memoriał Sławomira Harafa FC WROCŁAW ACADEMY został zwycięzcą XII Memoriału Sławomira Harafa, który odbył się w miniony weekend na hali Dzierżoniowskiego OSiR'u. Impreza miała na celu upamiętnienie sylwetki jednego z [...]
  • Zabawa Andrzejkowa ! Zarząd UKS Lechia Dzierżoniów w ramach imprezy integracyjnej dla rodziców, trenerów i działaczy organizuje Zabawę Andrzejkową , która odbędzie się 21 listopada 2015 roku (sobota) w sal „JAR” w Dzierżoniowie. [...]

II Miejsce w ” RAWA CUP” – rocznik 2009

Interlinia+- ARozmiar czcionki+- Wydrukuj

rawa cup

 

W niedzielę tj. 28-01-2018 grupa rocznika 2009 rozegrała turniej " RAWA CUP", którego organizatorem był  AP Trzynastka Jarosława Laty. W tym dniu przyszło nam zmierzyć się w rywalizacji grupowej z AP Trzynastka II, Orlik Kłodzko, Gryf Świdnica, GOSIR Żarów I. Fazę grupową nasze pszczółki przeszły bez porażki, remisując tylko z ORLIK KŁODZKO, gdzie bramkarka z Kłodzka ( rocznik 2007) była dla naszych chłopców nie do przejścia,  prezentując wspaniałe interwencje, które uchroniły kolegów i koleżankę od niekorzystnego wyniku. Na uwagę zasługuje też fakt, że grupę przeszliśmy bez straty bramki, a na listę strzelców wpisało się pięciu zawodników. W półfinale spotkaliśmy się z gospodarzami turnieju AP Trzynastka, gdzie po bardzo ciekawym spotkaniu i obfitujących w dużą ilość akcji podbramkowych po obu stronach, z wyniku mogli się cieszyć Lechici. Finał to ponowne spotkanie z Orlikiem Kłodzko, gdzie historia się powtórzyła i na straży bramki u kolegów z Kłodzka stała w tym dniu wyśmienicie dysponująca bramkarka, a my Trójkolorowi nie ustrzegliśmy się o kilku błędów w obronie i to spowodowało utratę dwóch goli i oddania I miejsca w turnieju na rzecz Orlika Kłodzko. 

Na uwagę zasługuje fakt, że po raz kolejny najlepszym bramkarzem został nasz FALIK ( Grześ Falikowski)

Dziękujemy naszym wiernym kibicom RODZICOM I OPIEKUNOM, którzy jak zawsze swoim dopingiem nieśli nas przez każdą minutę spędzoną na boisku. DZIĘKUJEMY.

Bramki

AP II 13 – UKS Lechia Dzierżoniów 0:4

bramka Stawik – asysta Chmielu

bramka Nowy – asysta Mario

bramka Nowy – asysta Mario

bramka Kukis – asysta Nowy

Orlik Kłodzko - UKS Lechia Dzierżoniów 0:0

Gryf Świdnica - UKS Lechia Dzierżoniów 0:2

bramka Stawik – asysta Mario

brmaka Kukis – odbiór własny

GOSIR Żarów I - UKS Lechia Dzierżoniów 0:3

bramka Nowy – asysta Mario

bramka Góral – asysta Kukis

braka Chmielu – odbiór własny

PÓŁFINAŁ

Polonia Stal Świdnica - UKS Lechia Dzierżoniów 0:3

braka Chmielu – asysta Zwierzak

bramka Kukis – asysta Góral

bramka Stawik – asysta Mario

Banner

Wiadomości z

Galerie

SONY DSC IMG_6891 IMG_9850 IMG_9865 IMG_9835 IMG_9834

Slide backgroundSlide thumbnail
Slide background
Slide background

Nasze drużyny

Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background

Kalendarium

Listopad 2018
P W Ś C P S N
« wrz    
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930