Newsy
  • Konkurs wakacyjny !!! Rozpoczęły się wakacje wielu z naszych zawodników uda się w różne cudowne i malownicze miejsca. W związku z tym Zarząd UKS Lechia ogłasza konkurs pod hasłem „ Tam gdzie Ja, [...]
  • Wiktoria – Talent Roku Miasto docenia swoich mieszkańców, także tych młodych, a gdy szczególnie sobie na to zasłużą, nie szczędzi pochwał i gratulacji. Tak też było podczas dzisiejszej sesji Rady Miejskiej. Listy gratulacyjne odebrały [...]
  • Gryf Cup – rocznik 2005 W dniu 18-01-2016 pojechaliśmy na turniej GRYF CUP, na którym nasza drużyna udowodniła, że lubi grać w piłkę nożną, a przede wszystkim grać piłką. Mimo zajęcia trzeciego miejsca jesteśmy bardzo [...]

II Miejsce w ” RAWA CUP” – rocznik 2009

Interlinia+- ARozmiar czcionki+- Wydrukuj

rawa cup

 

W niedzielę tj. 28-01-2018 grupa rocznika 2009 rozegrała turniej " RAWA CUP", którego organizatorem był  AP Trzynastka Jarosława Laty. W tym dniu przyszło nam zmierzyć się w rywalizacji grupowej z AP Trzynastka II, Orlik Kłodzko, Gryf Świdnica, GOSIR Żarów I. Fazę grupową nasze pszczółki przeszły bez porażki, remisując tylko z ORLIK KŁODZKO, gdzie bramkarka z Kłodzka ( rocznik 2007) była dla naszych chłopców nie do przejścia,  prezentując wspaniałe interwencje, które uchroniły kolegów i koleżankę od niekorzystnego wyniku. Na uwagę zasługuje też fakt, że grupę przeszliśmy bez straty bramki, a na listę strzelców wpisało się pięciu zawodników. W półfinale spotkaliśmy się z gospodarzami turnieju AP Trzynastka, gdzie po bardzo ciekawym spotkaniu i obfitujących w dużą ilość akcji podbramkowych po obu stronach, z wyniku mogli się cieszyć Lechici. Finał to ponowne spotkanie z Orlikiem Kłodzko, gdzie historia się powtórzyła i na straży bramki u kolegów z Kłodzka stała w tym dniu wyśmienicie dysponująca bramkarka, a my Trójkolorowi nie ustrzegliśmy się o kilku błędów w obronie i to spowodowało utratę dwóch goli i oddania I miejsca w turnieju na rzecz Orlika Kłodzko. 

Na uwagę zasługuje fakt, że po raz kolejny najlepszym bramkarzem został nasz FALIK ( Grześ Falikowski)

Dziękujemy naszym wiernym kibicom RODZICOM I OPIEKUNOM, którzy jak zawsze swoim dopingiem nieśli nas przez każdą minutę spędzoną na boisku. DZIĘKUJEMY.

Bramki

AP II 13 – UKS Lechia Dzierżoniów 0:4

bramka Stawik – asysta Chmielu

bramka Nowy – asysta Mario

bramka Nowy – asysta Mario

bramka Kukis – asysta Nowy

Orlik Kłodzko - UKS Lechia Dzierżoniów 0:0

Gryf Świdnica - UKS Lechia Dzierżoniów 0:2

bramka Stawik – asysta Mario

brmaka Kukis – odbiór własny

GOSIR Żarów I - UKS Lechia Dzierżoniów 0:3

bramka Nowy – asysta Mario

bramka Góral – asysta Kukis

braka Chmielu – odbiór własny

PÓŁFINAŁ

Polonia Stal Świdnica - UKS Lechia Dzierżoniów 0:3

braka Chmielu – asysta Zwierzak

bramka Kukis – asysta Góral

bramka Stawik – asysta Mario

Banner

Wiadomości z

Galerie

IMG_9838 IMG_9861 IMG_7033 2000 99' IMG_6916

Slide backgroundSlide thumbnail
Slide background
Slide background

Nasze drużyny

Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background

Kalendarium

Kwiecień 2019
P W Ś C P S N
« mar    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930