Grudniowe sukcesy

DRUŻYNA 2002'                                                                             Niezwykle emocjonujący przebieg miał Turniej Piłkarski JAKO Polonia-Stal Świdnica CUP 2015 dla zawodników z rocznika 2002 który odbył się 5 grudnia na hali w Witoszowie Dolnym . Na starcie stanęło siedem ekip , z Wrocławia , Włbrzycha i Świdnicy w tym dwie Nasze reprezentujące SMS Dzierżoniów i UKS Lechię Dzierżoniów. Rozgrywki prowadzone były systemem każdy z każdym a najlepsza tego dnia okazała się drużyna SMS-u Dzierżoniów . 4 miejsce zajął zespół UKS Lechii Dzierżoniów , ponadto Jakub Długosz został wybrany najlepszym zawodnikiem turnieju.

SMS Dzierżoniów – Lechia Dzierżoniów 3:1

Polonia Stal I – SMS Dzierżoniów 1:2

Polonia Stal II – Lechia Dzierżoniów 2:2

Polonia Stal I – Lechia Dzierżoniów 2:1

Polonia Stal II – SMS Dzierżoniów 0:5

SMS Dzierżoniów – Parasol I Wrocław 3:0

Lechia Dzierżoniów – Parasol II 2:0

SMS Dzierżoniów – Parasol II 4:2

Lechia Dzierżoniów – Parasol I Wrocław 2:1

SMS Dzierżoniów – Górnik Wałbrzych 2:2

Lechia Dzierżoniów – Górnik Wałbrzych 2:0

Końcowa klasyfikacja:
1. SMS Dzierżoniów – 16 pkt. – bramki 19:6
2. Polonia Stal Świdnica II – 13 pkt. – 13:7
3. Polonia Stal Świdnica I – 12 pkt. – 7:5
4. Lechia Dzierżoniów – 10 pkt. – 10:8
5. Górnik Wałbrzych – 7 pkt. – 8:10
6. Parasol II Wrocław – 3 pkt. – 5:12
7. Parasol I Wrocław – 0 pkt – 3:17

Najlepszy bramkarz – Daniel Hiszpański (Polonia Stal I Świdnica)

Najlepszy strzelec – Dominik Sawa (Polonia Stal I Świdnica) – 7 bramek

Najlepszy zawodnik – Jakub Długosz (SMS Dzierżoniów)

DRUŻYNA 2003'

Turniej Kłodzko Cup – Bramkarz turnieju 

Michał Łuczak został wybrany najlepszym bramkarzem turnieju. Drużyna uzyskała w turnieju drugie miejsce,przegraliśmy z Bielawianką 1:2 

DRUŻYNA 2004'

Dnia 20.12..2015r. nasza drużyna rozegrała turniej halowy w Świebodzicach. W turnieju uczestniczyło 10 drużyn,a nasza drużyna zajęła w tej stawce drugie miejsce przegrywając dopiero w wielkim finale po rzutach karnych.Zespoły podzielone zostały na dwie grupy.W naszej grupie znalazły się zespoły z Boguszowa Gorce ,Fair Play -Wrocław,Górnik Wałbrzych.Polonia Świdnica.W pierwszym meczu nasza drużyna pokonała gładko zespół z Boguszowa Gorce 7-0.w drugim meczu grupowym wygrywamy z zespołem z Wrocławia 2-1,trzeci mecz remisujemy z Górnikiem Wałbrzych 1-1.Ostatni mecz grupowy wygrywamy 1-0 z Polonią Świdnica zwycięstwo to daje nam pierwsze miejsce w grupie.W półfinale trafiamy na gospodarzy turnieju zespół Victorii Świebodzicę po zaciętym meczu wygrywamy 2-1 i awansujemy do wielkiego finału..W wielkim finale zmierzyliśmy z zespołem Górnika Wałbrzych który wcześniej w półfinale wyeliminował faworyta turnieju WKS Śląsk Wrocław.Nasz mecz z drużyną z Wałbrzycha był meczem godnym finału.Prowadziliśmy w tym meczu dwukrotnie najpierw 1-0 ,następnie 2-1,niestety przeciwnik zdołał doprowadzić do remisu na 10 sekund do końca meczu .O zwycięstwie zadecydowały karne a w tych lepsza była drużyna z Wałbrzycha.

Podsumowując był to dla nas bardzo udany turniej ,stojący na bardzo dobrym poziomie sportowym i organizacyjnym.Należy pochwalić chłopców za determinacje, chęć odniesienia zwycięstwa.Drugie miejsce to duży sukces ,dodatkowo najlepszym strzelcem turnieju został nasz zawodnik Kamil Ziółkowski.

Skład naszej drużyny.:

Bramkarze-Kacper Bolisęga.Maciej Dymkowski

Zawodnicy :Kamil Piskulak,Filip Wodnicki, Kamil Ziółkowski,M.Rzońca,Szymon Kuprowski, Adrian Herliczka