Gra kontrolna z Pogoń Pieszyce rocznik 2009 – rozegrana

2009

 

W dniu 17-09-2016, zgodnie z planem rozegraliśmy w Pieszycach zawody z gospodarzami z Pieszyc. Celem spotkania było umożliwienie moim podopiecznym oraz TR Radosława Drążczyka rozegrania gry w PN w formie sparingu przy atmosferze nie wprowadzającej presji u naszych przyszłych Mistrzów z Dzierżoniowa i Pieszyc. Gra trwała 1:30 minut, gdzie każdy zawodnik i zawodniczki mogli wykazać się dużym zaangażowaniem na boisku i pokazaniem swoich umiejętności jakie nabyli na zajęciach z PN. Wynik był drugoplanowym tematem, a nawet trzecioplanowym, liczyło się to, że dzieciaki i rodzice/opiekunowie i oczywiście my Trenerzy mogliśmy wspólnie spędzić czas podziwiając naszych bohaterów w tym dniu.

KADRA: Natalka Wojtyła, Tomek Górecki, Alan Chmielewski, Paweł Hanak, Filip Zwierzyna, Łukasz Dudu, Mariusz Gąsiorek, Mateusz Ośka, Kacper Skibniewski, Jakub Ślipko, Daniel Przyborowski, Kuba Bukała, Gabryś Batory, Maciej Wasilewski, Michał Płuciniak.

Dziękuję za zaangażowanie moim podopiecznym i rodzicom za postawę godną naśladowania podczas dopingowania sowich pociech.

TR S.K.