Gra kontrolna z Olympic Wrocław 08-03-2015 – rocznik 2005

 

olimpic

 

Witam

W niedzielę tj. 08-03-2015 rozegramy grę kontrolną z Olympic Wrocław prowadzoną przez Dariusza Sztylkę oraz Remigiusza Jezierskiego, byłych graczy WKS Śląska Wrocław. Jest to dla nas duże wyróżnienie, ponieważ szkółka Olimpic Wrocław posiada w swoich szeregach 5 razy więcej zawodników, a my będziemy mieli przyjemność zagrać z grupą reprezentacyjną OW. Dla nas to następne doświadczenie, w którym będziemy godnie reprezentować barwy UKS Lechii Dzierżoniów. Zbiórka 9:40 – parking Bricomarche. Gramy we Wrocławiu na ul. Lotniczej 72 ( sztuczna murawa )

Kadra: : Filip Smolak, Piotr Tomkiewicz, Kuba Frydel, Kuba Bejda, Szymon Wysoczański, Oktawian Szyburski, Kacper Franaszczyk, Patryk Rybak, Patryk Małowski. Dawid Świątek, Alan Idzi, Tomek Ciesiółka.

Proszę o potwierdzenie uczestnictwa zawodnika lub braku możliwości uczestnictwa w turnieju na mój e-mail lub telefonicznie w najbliższym możliwym czasie.

TR S.K.