Gra kontrolna z Olimpic Wrocław – rocznik 2009

 

olimpik

 

…gra kontrolna z OLIMPIC WROCŁAW…jedną z najlepszych akademii piłki nożnej dzieci na Dolnym Śląsku i coraz częściej widoczną na bardzo dobrych turniejach w całej Polsce…
…wczoraj nasze pszczółki z UKS LECHIA DZIERŻONIÓW rocznik 2009 miały możliwość rozegrania meczu sparingowego z zaprzyjaźnioną ekipą z Wrocławia…tym meczem rozpoczęliśmy przygotowania do pierwszego międzynarodowego turnieju naszych pociech który na koniec lutego rozegramy w Czechach….a jak się uczyć to tylko od najlepszych…grupa żółta wystąpiła w następującym zestawieniu:
Falikowski,Ośka,Płuciniak,Stawski,Gąsiorek,Duda,Zwierzyna,Chmielewski i Górecki
…3 rozegrane tercje po 20minut każda, pokazały nam jaką dobrą pracę nasi chłopcy wraz z trenerem wykonują na treningach…coraz płynniejsza gra piłką, podania od nogi do nogi, piękne prostopadłe zagrania w uliczkę czy indywidualne akcje poszczególnych zawodników sprawiły, że w 2 tercjach byliśmy gorsi o jedna bramkę, a tercja trzecia rozegrana koncertowo sprawiła,iż wygraliśmy ją różnicą 3 goli…łupem bramkowym podzieli się wszyscy kadrowicze co po raz kolejny pokazuje, że jesteśmy monolitem i DRUŻYNĄ…
…natomiast grupa niebieska zagrała w składzie:
Zadrożny,Musiał,Przyborowski,Dzwolak,Wasilewski,Rząsa,Ślipko,Hanak i Węgrzyn 
…po 2 walecznych tercjach nieznacznie ulegli kolegom z Wrocławia…niesamowita ambicja, walka o każdy metr boiska i gołym okiem widoczne postępy cieszą samych chłopaków i trenera…a wzorowo rozegraną akcją, po której bramkę zdobył Hanak nie powstydziłby się sam Olipmic Wrocław…
…DZIĘKUJEMY trenerowi i zawodnikom OLIPMICA za wspaniałą rywalizację na boisku, a wrocławskim rodzicom za cudowną atmosferę na trybunach…do zobaczenia przy następnej grze kontrolnej…
…nam pozostało jeszcze kilka kontrolnych gier,wrocławski turniej i zimowy obóz, aby jak najlepiej przygotować się na koniec lutego do największego wydarzenia w dotychczasowym "piłkarskim życiu" naszych chłopców, jakim będzie ich pierwszy międzynarodowy turniej w Czechach…możliwość pogrania między innymi ze Spartą Praga, Viktorią Pilzno, słowacką Żyliną czy Viktorią z Berlina pozostanie w pamięci naszych chłopaków na całe życie…