Newsy
  • Obozy sportowe UKS Lechia Tradycyjnie w miesiącu sierpniu zawodnicy UKS Lechii wyjeżdżają na obóz sportowy. Już 02.08.2014 roku pierwsza wyjechała drużyna 2001’ pod opieka trenera Marcina Soty do Opalenicy , gdzie zawodnicy odbędą 10 [...]
  • Szkolenie 30.07.2015r Zarząd UKS Lechia Dzierżoniów organizuje szkolenie przygotowujące do uzyskania uprawnień na kierownika lub opiekuna wypoczynku letniego dzieci i młodzieży. Szkolenie odbędzie się 30 lipca 2015r od godz. 16 00 w [...]
  • Dobra gra zawodników 2007′ Turniej w Świdnicy – zawodnicy z rocznika 2007’ W niedzielę 6 marca 2016 w Świdnicy odbył się turniej organizowany przez UKS Gryf Świdnica dla rocznika 2007’. W turnieju wzięło udział 7 [...]

Gra kontrolna z Olimpic Wrocław – rocznik 2009

Interlinia+- ARozmiar czcionki+- Wydrukuj

 

olimpik

 

…gra kontrolna z OLIMPIC WROCŁAW…jedną z najlepszych akademii piłki nożnej dzieci na Dolnym Śląsku i coraz częściej widoczną na bardzo dobrych turniejach w całej Polsce…
…wczoraj nasze pszczółki z UKS LECHIA DZIERŻONIÓW rocznik 2009 miały możliwość rozegrania meczu sparingowego z zaprzyjaźnioną ekipą z Wrocławia…tym meczem rozpoczęliśmy przygotowania do pierwszego międzynarodowego turnieju naszych pociech który na koniec lutego rozegramy w Czechach….a jak się uczyć to tylko od najlepszych…grupa żółta wystąpiła w następującym zestawieniu:
Falikowski,Ośka,Płuciniak,Stawski,Gąsiorek,Duda,Zwierzyna,Chmielewski i Górecki
…3 rozegrane tercje po 20minut każda, pokazały nam jaką dobrą pracę nasi chłopcy wraz z trenerem wykonują na treningach…coraz płynniejsza gra piłką, podania od nogi do nogi, piękne prostopadłe zagrania w uliczkę czy indywidualne akcje poszczególnych zawodników sprawiły, że w 2 tercjach byliśmy gorsi o jedna bramkę, a tercja trzecia rozegrana koncertowo sprawiła,iż wygraliśmy ją różnicą 3 goli…łupem bramkowym podzieli się wszyscy kadrowicze co po raz kolejny pokazuje, że jesteśmy monolitem i DRUŻYNĄ…
…natomiast grupa niebieska zagrała w składzie:
Zadrożny,Musiał,Przyborowski,Dzwolak,Wasilewski,Rząsa,Ślipko,Hanak i Węgrzyn 
…po 2 walecznych tercjach nieznacznie ulegli kolegom z Wrocławia…niesamowita ambicja, walka o każdy metr boiska i gołym okiem widoczne postępy cieszą samych chłopaków i trenera…a wzorowo rozegraną akcją, po której bramkę zdobył Hanak nie powstydziłby się sam Olipmic Wrocław…
…DZIĘKUJEMY trenerowi i zawodnikom OLIPMICA za wspaniałą rywalizację na boisku, a wrocławskim rodzicom za cudowną atmosferę na trybunach…do zobaczenia przy następnej grze kontrolnej…
…nam pozostało jeszcze kilka kontrolnych gier,wrocławski turniej i zimowy obóz, aby jak najlepiej przygotować się na koniec lutego do największego wydarzenia w dotychczasowym "piłkarskim życiu" naszych chłopców, jakim będzie ich pierwszy międzynarodowy turniej w Czechach…możliwość pogrania między innymi ze Spartą Praga, Viktorią Pilzno, słowacką Żyliną czy Viktorią z Berlina pozostanie w pamięci naszych chłopaków na całe życie…

Banner

Wiadomości z

Galerie

WP_20140803_001Tomek G 2000 2005'-2006' IMG_9885 IMG_9894 IMG_9833

Slide backgroundSlide thumbnail
Slide background
Slide background

Nasze drużyny

Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background

Kalendarium

Lipiec 2019
P W Ś C P S N
« cze    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031