Newsy
  • Konkurs wakacyjny !!! Rozpoczęły się wakacje wielu z naszych zawodników uda się w różne cudowne i malownicze miejsca. W związku z tym Zarząd UKS Lechia ogłasza konkurs pod hasłem „ Tam gdzie Ja, [...]
  • Wiktoria – Talent Roku Miasto docenia swoich mieszkańców, także tych młodych, a gdy szczególnie sobie na to zasłużą, nie szczędzi pochwał i gratulacji. Tak też było podczas dzisiejszej sesji Rady Miejskiej. Listy gratulacyjne odebrały [...]
  • Gryf Cup – rocznik 2005 W dniu 18-01-2016 pojechaliśmy na turniej GRYF CUP, na którym nasza drużyna udowodniła, że lubi grać w piłkę nożną, a przede wszystkim grać piłką. Mimo zajęcia trzeciego miejsca jesteśmy bardzo [...]

Gra kontrolna z Olimpic Wrocław – rocznik 2009

Interlinia+- ARozmiar czcionki+- Wydrukuj

 

olimpik

 

…gra kontrolna z OLIMPIC WROCŁAW…jedną z najlepszych akademii piłki nożnej dzieci na Dolnym Śląsku i coraz częściej widoczną na bardzo dobrych turniejach w całej Polsce…
…wczoraj nasze pszczółki z UKS LECHIA DZIERŻONIÓW rocznik 2009 miały możliwość rozegrania meczu sparingowego z zaprzyjaźnioną ekipą z Wrocławia…tym meczem rozpoczęliśmy przygotowania do pierwszego międzynarodowego turnieju naszych pociech który na koniec lutego rozegramy w Czechach….a jak się uczyć to tylko od najlepszych…grupa żółta wystąpiła w następującym zestawieniu:
Falikowski,Ośka,Płuciniak,Stawski,Gąsiorek,Duda,Zwierzyna,Chmielewski i Górecki
…3 rozegrane tercje po 20minut każda, pokazały nam jaką dobrą pracę nasi chłopcy wraz z trenerem wykonują na treningach…coraz płynniejsza gra piłką, podania od nogi do nogi, piękne prostopadłe zagrania w uliczkę czy indywidualne akcje poszczególnych zawodników sprawiły, że w 2 tercjach byliśmy gorsi o jedna bramkę, a tercja trzecia rozegrana koncertowo sprawiła,iż wygraliśmy ją różnicą 3 goli…łupem bramkowym podzieli się wszyscy kadrowicze co po raz kolejny pokazuje, że jesteśmy monolitem i DRUŻYNĄ…
…natomiast grupa niebieska zagrała w składzie:
Zadrożny,Musiał,Przyborowski,Dzwolak,Wasilewski,Rząsa,Ślipko,Hanak i Węgrzyn 
…po 2 walecznych tercjach nieznacznie ulegli kolegom z Wrocławia…niesamowita ambicja, walka o każdy metr boiska i gołym okiem widoczne postępy cieszą samych chłopaków i trenera…a wzorowo rozegraną akcją, po której bramkę zdobył Hanak nie powstydziłby się sam Olipmic Wrocław…
…DZIĘKUJEMY trenerowi i zawodnikom OLIPMICA za wspaniałą rywalizację na boisku, a wrocławskim rodzicom za cudowną atmosferę na trybunach…do zobaczenia przy następnej grze kontrolnej…
…nam pozostało jeszcze kilka kontrolnych gier,wrocławski turniej i zimowy obóz, aby jak najlepiej przygotować się na koniec lutego do największego wydarzenia w dotychczasowym "piłkarskim życiu" naszych chłopców, jakim będzie ich pierwszy międzynarodowy turniej w Czechach…możliwość pogrania między innymi ze Spartą Praga, Viktorią Pilzno, słowacką Żyliną czy Viktorią z Berlina pozostanie w pamięci naszych chłopaków na całe życie…

Banner

Wiadomości z

Galerie

kod_kreskowy IMG_9861 IMG_9814 99' IMG_9838 IMG_9835

Slide backgroundSlide thumbnail
Slide background
Slide background

Nasze drużyny

Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background

Kalendarium

Kwiecień 2019
P W Ś C P S N
« mar    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930