Newsy
  • Za nami „Piłkarskie Kaziki 2014″ 9 czerwca o godz.. 17.00 w Kinie ZBYSZEK w Dzierżoniowie odbyła się po raz pierwszy gala sportowa "Piłkarskie KAZIKI 2014". Podsumowała ona sezon piłkarski w Dzierżoniowie oraz wyłoniła zwycięzców w [...]
  • FC Wrocław Academy najlepsi w XII Memoriale S.Harafa XII Memoriał Sławomira Harafa FC WROCŁAW ACADEMY został zwycięzcą XII Memoriału Sławomira Harafa, który odbył się w miniony weekend na hali Dzierżoniowskiego OSiR'u. Impreza miała na celu upamiętnienie sylwetki jednego z [...]
  • Zabawa Andrzejkowa ! Zarząd UKS Lechia Dzierżoniów w ramach imprezy integracyjnej dla rodziców, trenerów i działaczy organizuje Zabawę Andrzejkową , która odbędzie się 21 listopada 2015 roku (sobota) w sal „JAR” w Dzierżoniowie. [...]

GOLD GAME CUP – rocznik 2009

Interlinia+- ARozmiar czcionki+- Wydrukuj

gold game

 

W niedzielę tj. 07-01-2018 nasza drużyna rozegrała turniej organizowany przez Parasol Wrocław z cyklu „ GOLD GAME CUP”, który odbył się na Stadionie Olimpijskim we Wrocławiu – „ Pod Balonem”. W turnieju uczestniczyło 15 drużyn podzielone na trzy grupy. Nasze pszczółki trafiły do bardzo mocnej i wyrównanej grupy, gdzie mierzyliśmy się z takim drużynami jak gospodarze Parasol Wrocław „ I „ czy też Śląsk Wrocław. Już pierwszy mecz pokazał, że w tym dniu Lechici mają rozregulowany celownik i mając szereg dogodnych 100% sytuacji, nie wykorzystywaliśmy ich. Ta nasza bezradność spowodowała, że remisując ze Śląskiem i Parasolem, oraz wygrywając pozostałe mecze zajmujemy drugie miejsce w grupie za gospodarzami. Stare powiedzenie turniejowe – „ lepiej przegrana i wygrana niż dwa remisy” w naszej sytuacji się sprawdziło i niestety mimo nie zaznania porażki w grupie, nasze II miejsce nie było premiowane do wejścia do grupy,  grającej o pierwsze trzy miejsca. Pozostałe cztery mecze, jakie rozegraliśmy tylko potwierdziły, że w tym dniu remisy, to nasze przeznaczenie. Remisujemy dwa mecze i wygrywamy dwa kolejne. Mimo to, że nasza drużyna nie przegrała żadnego meczu, i uzyskała 4 wygrane i 4 remisy, pozostał pewien niedosyt. Ale trzeba pochwalić chłopców, bo w każdym meczu przy lepszej skuteczności pod bramką mogli schodzić, jako wygrani i to z przewagą kilku bramek. Jak już nas przyzwyczaili, była walka, serducho i pokaz umiejętności piłkarskich, co gromkim brawami nagradzali nasi zawsze wierni kibice – rodzice i opiekunowie. Następne doświadczenie za nami i z niecierpliwością czekamy na kolejne turnieje.

Na uwagę zasługuje także fakt, że w naszej drużynie, Mariusz Gąsiorek został wyróżniony statuetką wyróżniającego się zawodnika na tym turnieju.

Wyniki:

Parasol Wrocław I – UKS Lechia Dzierżoniów 3:3

bramka Chmielu – asysta Zwierzak

bramka Chmielu – asysta Stawik

bramka Mario – asysta Góral

Sokół Smolec – UKS Lechia Dzierżoniów 1:4

bramka Falik – asysta Stawik

bramka Falik – asysta Góral

bramka Stawik – odbiór własny

bramka Węgi –asysta Falik

WKS Śląsk Wrocław – UKS Lechia Dzierżoniów 3:3

bramka Chmielu – asysta Zwierzak

bramka Zwierzak – odbiór własny

bramka Stawik – asysta Góral

WKS Śląsk Wrocław – UKS Lechia Dzierżoniów 1:1

bramka Mario – asysta Stawik

AT Krotoszyn 1 – UKS Lechia Dzierżoniów 1:1

bramka Zwierzak – asysta Mario

Parasol Wrocław II – UKS Lechia Dzierżoniów 0:3

bramka Zwierzak – odbiór własny

bramka Pucik – asysta Falik

bramka Stawik – asysta Ośkiś

AP Trzynastka – UKS Lechia Dzierżoniów 0:3

bramka Stawik – asysta Zwirzak

bramka Stawik – asysta Mario

bramka Węgi – asysta Ośkiś.

Banner

Wiadomości z

Galerie

IMG_9821 IMG_9865 99' IMG_6916 Drużyna Dziewcząt IMG_6891

Slide backgroundSlide thumbnail
Slide background
Slide background

Nasze drużyny

Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background

Kalendarium

Listopad 2018
P W Ś C P S N
« wrz    
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930