GOLD GAME CUP – rocznik 2009

gold game

 

W niedzielę tj. 07-01-2018 nasza drużyna rozegrała turniej organizowany przez Parasol Wrocław z cyklu „ GOLD GAME CUP”, który odbył się na Stadionie Olimpijskim we Wrocławiu – „ Pod Balonem”. W turnieju uczestniczyło 15 drużyn podzielone na trzy grupy. Nasze pszczółki trafiły do bardzo mocnej i wyrównanej grupy, gdzie mierzyliśmy się z takim drużynami jak gospodarze Parasol Wrocław „ I „ czy też Śląsk Wrocław. Już pierwszy mecz pokazał, że w tym dniu Lechici mają rozregulowany celownik i mając szereg dogodnych 100% sytuacji, nie wykorzystywaliśmy ich. Ta nasza bezradność spowodowała, że remisując ze Śląskiem i Parasolem, oraz wygrywając pozostałe mecze zajmujemy drugie miejsce w grupie za gospodarzami. Stare powiedzenie turniejowe – „ lepiej przegrana i wygrana niż dwa remisy” w naszej sytuacji się sprawdziło i niestety mimo nie zaznania porażki w grupie, nasze II miejsce nie było premiowane do wejścia do grupy,  grającej o pierwsze trzy miejsca. Pozostałe cztery mecze, jakie rozegraliśmy tylko potwierdziły, że w tym dniu remisy, to nasze przeznaczenie. Remisujemy dwa mecze i wygrywamy dwa kolejne. Mimo to, że nasza drużyna nie przegrała żadnego meczu, i uzyskała 4 wygrane i 4 remisy, pozostał pewien niedosyt. Ale trzeba pochwalić chłopców, bo w każdym meczu przy lepszej skuteczności pod bramką mogli schodzić, jako wygrani i to z przewagą kilku bramek. Jak już nas przyzwyczaili, była walka, serducho i pokaz umiejętności piłkarskich, co gromkim brawami nagradzali nasi zawsze wierni kibice – rodzice i opiekunowie. Następne doświadczenie za nami i z niecierpliwością czekamy na kolejne turnieje.

Na uwagę zasługuje także fakt, że w naszej drużynie, Mariusz Gąsiorek został wyróżniony statuetką wyróżniającego się zawodnika na tym turnieju.

Wyniki:

Parasol Wrocław I – UKS Lechia Dzierżoniów 3:3

bramka Chmielu – asysta Zwierzak

bramka Chmielu – asysta Stawik

bramka Mario – asysta Góral

Sokół Smolec – UKS Lechia Dzierżoniów 1:4

bramka Falik – asysta Stawik

bramka Falik – asysta Góral

bramka Stawik – odbiór własny

bramka Węgi –asysta Falik

WKS Śląsk Wrocław – UKS Lechia Dzierżoniów 3:3

bramka Chmielu – asysta Zwierzak

bramka Zwierzak – odbiór własny

bramka Stawik – asysta Góral

WKS Śląsk Wrocław – UKS Lechia Dzierżoniów 1:1

bramka Mario – asysta Stawik

AT Krotoszyn 1 – UKS Lechia Dzierżoniów 1:1

bramka Zwierzak – asysta Mario

Parasol Wrocław II – UKS Lechia Dzierżoniów 0:3

bramka Zwierzak – odbiór własny

bramka Pucik – asysta Falik

bramka Stawik – asysta Ośkiś

AP Trzynastka – UKS Lechia Dzierżoniów 0:3

bramka Stawik – asysta Zwirzak

bramka Stawik – asysta Mario

bramka Węgi – asysta Ośkiś.