DWIE WYGRANE WE WROCŁAWIU

Dzisiaj w dwóch rozegranych meczach Ligi Dolnośląskiej Trampkarzy i Młodzików nasze zespoły rocznika 2000 i 2002 wygrały zgodnie swoje spotkania po 4:0  i po trzech rozegranych kolejkach ligowych mają po 6 punktów .

DSC_0062

DLT Ślęza Wrocław – UKS Lechia Dzierżoniów 0:4 (0:2)  bramki : 0:1 Wypych , 0:2 Klepuszewski , 0:3 Ziółkowski , 0:4 samobójcza

Początek meczu bardzo dobry w naszym wykonaniu . Świetna akcja Dawida Ziółkowskiego z Mackiem Rudnicki , którą strzałem w okienko finalizuje Oskar Wypych i szybko , bo już w 2 minucie obejmujemy prowadzenie . Stracona bramka przez gospodarzy wpłynęła na nich bardzo mobilizująco i za wszelką cenę próbowali oni doprowadzić do remisu . Bardzo ambitnie grający zespół Ślęzy walczył na całym boisku i próbował odbierać piłkę swoim rywalom już na ich połowie . Na nasze szczęście kilka błędów jakie popełniliśmy przy wyprowadzaniu futbolówki , nie zostały wykorzystane przez zespół wrocławski . 26 minucie nasz zespół zaatakował przeciwnika na ich połowie , piłkę odebrał Oskar Wypych podał do Szymona Klepuszewskiego , a ten strzałem od słupka umieścił piłkę w siatce . Do przerwy wynik meczu już nie uległ zmianie .

Druga połowa pomimo słabego początku była bardzo interesującym i emocjonującym widowiskiem . 55 minucie ponownie świetna akcja Oskara Wypycha , a piłkę w bramce umieszcza Dawid Ziółkowski i prowadzimy już 3:0 . Pomimo , że zwycięzca tego meczu mógł być tylko jeden , to emocji do końca nie brakowało . Najpierw akcja gospodarzy o mały włos nie przyniosła im bramki honorowej , za chwilę nasz bramkarz po starciu z napastnikiem nie może kontynuować gry i pomiędzy słupki staje Mateusz Bób . Minute później znów spore zamieszanie pod naszą bramką , ale ponownie piłka w niej nie ląduje . Po przetrzymaniu naporu zawodników wrocławskich rozegraliśmy książkową akcje . Piłka jak po sznurku przemieszczała się od jednego zawodnika do drugiego , ostatecznie Michał Sowa dośrodkował bardzo mocno w pole karne , a tam obrońca gospodarzy pewnym strzałem umieścił piłkę w swojej bramce . Załamani zawodnicy Ślęzy mogli jeszcze stracić kolejne bramki , ale Oskar Wypych i Dawid Ziółkowski w świetnych sytuacjach przegrali pojedynek z bramkarzem wrocławskim i ostatecznie wygrywamy kolejne spotkanie 4:0 .

UKS LECHIA DZIERŻONIÓW – Nieckarz ( 60 Stawiarz ) – Sowa , Bób , Kucharek , Polejańczyk – Ziółkowski , Kucharski , Włodek – Rudnicki , Wypych , Klepuszewski ( 56 Kinast-Duda )