DOLNY ŚLĄSK 2016 rocznik 2006

W sobotę 12 marca 2016 zespół rocznika 2006 będzie brał udział w bardzo mocno obsadzonym turnieju we Wrocławiu . Najlepsze zespoły rocznika 2006 będą rywalizować w czterech grupach . Zapowiada się super zabawa i wiele emocji .

Zaproszenie.

 Uprzejmie informujemy, że 12 marca 2016 r. odbędzie się turniej piłkarski "Dolny Śląsk" 2016. Rozpoczęcie wydarzenia planowane jest na godzinę 9:15. Pierwsze mecze rozpoczną się o godzinie 9:45. Turniej odbędzie się w najnowocześniejszej, krytej hali piłkarskiej we Wrocławiu, tj. Olimpijski FC. W Turnieju uczestniczyć będą wiodące drużyny dziecięce chłopców urodzonych w 2006 roku z województwa dolnośląskiego. Organizowany turniej będzie wydarzeniem cyklicznym, promującym piłkę nożną oraz aktywność fizyczną wśród dzieci i młodzieży.

Cel Turnieju: Propagowanie piłki nożnej, jako sportu integracyjnego, zdrowego trybu życia, a także sportowej rywalizacji wśród dzieci i młodzieży.

Koordynatorzy Turnieju: Krystian Lamberski 783-102-677, k.lamberski@olympicwroclaw.pl .

Miejsce Turnieju: Najnowocześniejsza, kryta, oświetlona i ocieplana hala piłkarska we Wrocławiu, Olimpijski Football Club Stadion Olimpijski Al. I. J. Paderewskiego 35 51-612 Wrocław.

harmonogram gr.3

Pozostałe grupy :

harmonogram gr.1 harmonogram gr.2

harmonogram gr.4