Dobra gra zawodników 2007′

Turniej w Świdnicy – zawodnicy z rocznika 2007’

W niedzielę 6 marca 2016 w Świdnicy odbył się turniej organizowany przez UKS Gryf Świdnica dla rocznika 2007’. W turnieju wzięło udział 7 drużyn: Start Namysłów, UKS Lechia Dzierżoniów, Chojnik Jelenia Góra, SK Vysoke Myto (Czechy), UKS Bielawianka Bielawa oraz dwie drużyny Gryfa. Wszystkie zespoły prezentowały wysoki poziom, natomiast najlepiej zaprezentowali się zawodnicy z Dzierżoniowa, którzy byli bezkonkurencyjni i przed końcem turnieju zapewnili sobie pewne zwycięstwo, wygrywając pięć z sześciu rozegranych meczów. Wysoki poziom gry, jaki zaprezentowali nasi zawodnicy zaowocował kolejnym zwycięskim trofeum dla drużyny UKS Lechia Dzierżoniów, natomiast sędziowie docenili również indywidualnie chłopców z Dzierżoniowa przyznając puchary indywidualne dla najlepszego strzelca: Aleksander Stroka oraz dla najlepszego zawodnika turnieju: Igor Sołogub, statuetkę najlepszego bramkarza otrzymał zawodnik z Czech. Zawodnicy UKS Lechia Dzierżoniów ulegli jedynie drużynie SK Vysoke Myto w swoim ostatnim spotkaniu. Przebieg turnieju :
Gryf II Świdnica 0:5 UKS Lechia Dzierżoniów
UKS Bielawianka Bielawa 0:1 Chojnik Jelenia Góra
Start Namysłów 0:0 SK Vysoke Myto
Gryf I Świdnica 1:1 Gryf II Świdnica
UKS Bielawianka Bielawa 1:3 UKS Lechia Dzierżoniów
Start Namysłów 0:0 Chojnik Jelenia Góra
Gryf I Świdnica 0:0 SK Vysoke Myto
Gryf II Świdnica 1:3 UKS Bielawianka Bielawa
UKS Lechia Dzierżoniów 2:1 Chojnik Jelenia Góra
Gryf I Świdnica 0:1 Start Namysłów
UKS Bielawianka Bielawa 0:2 SK Vysoke Myto
Gryf II Świdnica 0:2 Chojnik Jelenia Góra
Gryf I Świdnica 0:3 UKS Lechia Dzierżoniów
UKS Bielawianka Bielawa 1:1 Start Namysłów
SK Vysoke Myto 0:0 Chojnik Jelenia Góra
Gryf I Świdnica 0:1 UKS Bielawianka Bielawa
UKS Lechia Dzierżoniów 1:0 Start Namysłów
Gryf II Świdnica 0:4 SK Vysoke Myto
Gryf I Świdnica 0:0 Chojnik Jelenia Góra
SK Vysoke Myto 1:0 UKS Lechia Dzierżoniów
Start Namysłów 4:0 Gryf II Świdnica
Na listę strzelców turnieju, wśród naszych zawodników wpisali się:
Olek – 6 bramek
Marcin – 4 Bramki
Igor – 1 bramka
Kuba – 1 bramka
Kacper – 1 bramka
Rafał – 1 bramka

DSC_8548 DSC_8580 DSC_8611