Debiut Lechitów w barwach WKS Śląsk Wrocław – rocznik 2005

WKS Śląsk

 

W dniach od 04 wrzesień 2015 do 06 września 2015 dzięki współpracy z Wojskowym Klubem Sportowym " Śląsk" i UKS Lechia Dzierżoniów,  sześciu zawodników z grupy rocznika 2005' prowadzonego przez Trenera Sebastiana Kuprowskiego, miało możliwość zagrać w szeregach drużyny WKS Śląsk Wrocław na turnieju w nadmorskim mieście – Łebnie. Udział i wspólna gra z kolegami z WKS-u Śląsk Wrocław, dała naszym chłopcom wiele radości i niezapomnianych emocji piłkarskich. Umiejętności piłkarskie zawodników i zawodniczek z rocznika 2005' i nie tylko podczas meczy kontrolnych z drużyną " Śląsk" spowodowały dalszą chęć współpracy między dwoma klubami.

Zawodniczy uczestniczący w turnieju:
Filip Smolak, Kuba Bejda, Kuba Frydel, Oktawian Szyburski, Tomasz Ciesiółka, Kacper Franaszczyk.