Debiut i gol „Siwej” w kadrze DZPN

10-letnia Wiktoria Kuprowska „Siwa”, wychowanka Uczniowskiego Klubu Sportowego "Lechia" Dzierżoniów zadebiutowała 4 września w Kadrze Dolnego Śląska Piłki Nożnej Kobiet U-13 w Opolu. Od pierwszych minut trener Kadry Rafał Sarnicki postawił na naszą dzierżoniowiankę, która odwdzięczyła się zaufaniem i asystowała przy bramce na 1:0, a drugi gol dla Dolnego Śląska padła łupem "Siwej". […] 

siwa

Była to pierwsza bramka naszej zawodniczki w kadrze. 25 września, w drugi dzień Prezentacji Dzierżoniowskich, Kadra Dolnośląska rozegra spotkanie z reprezentacją z województwem łódzkim, na które Wiktoria została powołana. W imieniu UKS Lechia Dzierżoniów zapraszamy wszystkich dzierżoniowian do wspólnego dopingowania naszej perełki. 

Mecz: województwo dolnośląskie – łódzkie

Data: 25 września 2016 r.

Miejsce: boisko OSiR Dzierżoniów, ul. Strumykowa

Godzina: 13:00