BRĄZOWA MEDALISTKA MISTRZOSTW POLSKI

52

 

Wiktoria Kuprowska  „SIWA” zawodniczka UKS Lechia Dzierżoniów w 2014r została zaproszona przez Trenerkę Agnieszkę Nowak  do wzięcia udziału z jej drużyną w kwalifikacjach do XV edycji  turnieju  „Z podwórka na stadion” o Puchar Tymbarka.  Wiktoria zdobywając 5 bramek wypromowała drużynę do wojewódzkich rozgrywek. W Świdnicy 15.04.2015r odbył się kolejny etap turnieju. Wiktoria ze swoimi umiejętnościami  pokazała się z jak najlepszej strony. W raz z drużyną zdobyła Mistrzostwo Dolnośląskie i została okrzyknięta najlepszym strzelcem na turnieju zdobywając 26 bramek. Ostatnim etapem turnieju były rozgrywki ogólnopolskie, które odbyły się w Warszawie w dniach 30.04 – 02.05.2015r. W pierwszy dzień zawodnicy walczyli aby ich drużyny wyszły z grupy. Dziewczyny z Dolnego Śląska wyszły z pierwszego miejsca. W drugi dzień grały ćwierćfinał, który udało im się wygrać, ale w półfinale poległy grając z Małopolską (Mistrzem Polski 2014 kategorii U-10). Dzień 02.05.2015r był najważniejszym dniem w życiu każdej zawodniczki, ponieważ miały możliwość zagrać na Stadionie Narodowym. Wiktoria z dziewczętami grały o trzecie miejsce, mecz zakończył się wynikiem 3:0 dla Dolnego Śląska. Dziewczyny wywalczyły BRĄZ. Wiktoria w ostatnim etapie turnieju zdobyła 11 bramek, co łącznie daje 42 bramki. Została okrzyknięta Talentem Roku.


Zachęcam do oglądania


https://www.youtube.com/watch?v=93NrRQDR3eE&feature=youtu.be